​ŽAIDIMO „DŽEKAS EUROPOJE" SPECIALŪS PASIŪLYMAI​

Ačiū, kad žaidžiate DFDS žaidimą Džekas Europoje. Jums priklauso 15% nuolaida kelionei pasirinkta kryptimi. 
Užsisakykite dabar ir sutaupykite 15% kelionėms iš Klaipėdos į Kylį ar Karlshamną. Jei planuojate kelionę per Baltijos šalis ir Skandinaviją, pasinaudokite proga ir įsigykite 15% pigesnius bilietus iš Paldiskio uosto Estijoje į Kapelskaro uostą Švedijoje! Nuolaidos taikomos ir kajutėms ir automobilių perkėlimui, tad nieko nelaukite ir pradėkite planuoti savo kelionę su DFDS! 

  • 15% nuolaida kajutei ir automobilio perkėlimui maršrutu Klaipėda-Kylis
  •  15% nuolaida kajutei ir automobilio perkėlimui maršrutu Klaipėda-Karlshamnas
  •  15% nuolaida kajutei ir automobilio perkėlimui maršrutu Paldiski-Kapelskaras


 
Paslaugos keltuose

Keliaudami DFDS keltais ne tik pasieksite savo kelionės tikslą patogiai pailsėję, bet ir galėsite pasinaudoti čia veikiančiomis paslaugomis. Kiekviename kelte veikia savitarnos ir a la carte restoranai, kuriuose galėsite sočiai ir skaniai pavalgyti. Kapitono bare galėsite užsisakyti mėgstamų gėrimų ir mėgautis jais stebėdami Baltijos jūros tolius. Jei pamiršote pasirūpinti lauktuvėmis – ne bėda, nes jų galėsite įsigyti kelto parduotuvėje. Kelionė neprailgs ir mažiesiems mūsų svečiams, kurie galės praleisti laiką keltuose įrengtuose žaidimų kambariuose!

 
Siekiantiems išskirtinio komforto siūlome užsisakyti aukštesnės klasės Commodore tipo kajutes, kuriuose rasite patogias dvigules lovas, televizorių ir net mini barą!

Viena kelionė – kelios šalys

Norite patirti ir pamatyti daugiau? Aplankykite net kelias šalis vienos kelionės metu! Nusikėlę į Karlshamną, pervažiuokite Pietinę Švedijos dalį ir kirtę įspūdingą Oresundo tiltą pasieksite Kopenhagą. Iš čia keliaudami rytine šalies dalimi pasieksite Šiaurės Vokietiją ir galėsite grįžti namo iš Kylio uosto. Be to, keliaudami su DFDS galėsite įsigyti Oresundo tilto bilietą net su 50% nuolaida!
Keliauti su DFDS patogu ir tiems, kurie planuoja maršrutus Vakarų Europoje. Praleiskite nuobodžius Lenkijos greitkelius ir pasiekę Kylį pasileiskite Olandijos, Belgijos, Prancūzijos ar net Anglijos link! O po ilgos ir įspūdžių kupinos kelionės atsikvėpkite mūsų kelte ir Lietuvą pasiekite pailsėję.

​​​
​​

​​