​KELIONĘ KELTU PLANUOK DRĄSIAU​

Jeigu keliaujate vienas ir siekiate sutaupyti, šis pasiūlymas Jums! Pasinaudokite ne tik gera kaina, bet ir išskirtinėmis sąlygomis - įsigiję pasiūlymą kelionėms iki gruodžio 12 d., koreguokite bilietą, jei prireiks, be apribojimų! ​Neatidėliokite, planuokite kelionę drąsiai jau dabar!​ ​

Plaukdami visą laiką galėsite skirti poilsiui - nusiprausti, sočiai pavalgyti savitarnos ar užsakomųjų patiekalų restorane,  atsipalaiduoti kelto baruose ar nusipirkti malonių smulkmenų kelto parduotuvėje. Ryte, gerai išsimiegoję, sočiai pavalgę, galėsite tęsti savo kelionę toliau, vis dar su pilnu kuro baku.


To dar nebuvo!
  • Pakeitimai biliete neribojami ir neapmokestinami
  • Datos keitimas - nemokamas ir neribojamas (išskyrus išvykimo dieną​)
  • Vieta kajutėje su langu​​
  • Galima keliauti ir be automobilio
  • Už reguliarią kainą galima pridėti automobilį iki 2,7 m aukščio​


ŠIAM PASIŪLYMUI TAIKOMOS PAPILDOMOS SĄLYGOS​

​​

​​​​​​Pasiūlymas galioja ir maršrutui Klaipėd​a-Karlshamnas​​.

Paslaugos kelte​


​4-vietė kajutė su langu

6-ame kelto denyje įrengtos kajutės turi visus būtinus patogumus: švarią patalynę, rankšluosčius, dušą, veidrodį ir WC.  Dvi lovos kajutėje yra viena šalia kitos, o virš jų - dar dvi atsilenkiamos lovos. 


​Maitinimas kelte

Jeigu planuojate įsigyti maitinimą kelte, geriausia tai padaryti iš karto perkant bilietą. Pirkdami maitinimo kuponus internetu, jūs sutaupysite pinigų ir laiko, kuponai Jums bus įteikti registracijos į keltą metu, o kelte įgula pakvies į savitarnos restoraną, kur maitinimas tie​kiamas "švediško stalo" principu, todėl tikrai pavyks sočiai pavalgyti.