​20% nuolaida 2019 žiemos kelionėms!

Atitrūkite nuo kasdienybės ir puikiai praleiskite laiką kartu su šeima ar draugų kompanija nuostabiame Pietų Švedijos kalnų kurorte – Isaberg. 2019 metų žiemos kelionei rinkitės DFDS ir pasinaudokite 20% nuolaida kajutei ir slidinėjimo pasui! Viešėdami čia ne tik mėgausitės aktyviomis pramogomis šiaurietiškos gamtos apsuptyje, bet ir galėsite iškylauti specialiai įrengtose BBQ vietose ir jaukiai leisti vakarus prie židinio vienoje iš skandinaviško stiliaus miško trobelių. Puikios žiemos atostogos jau laukia jūsų, tad pradėkite planuoti savo slidinėjimo kelionę jau dabar!​

​Keliauti į slidinėjimo kelionę su DFDS verta: ​

  • 20% nuolaida slidinėjimo pasui Isaberg kurorte parodžius DFDS bilietą registratūroje. 
  • Jokių bagažo ribojimų – vežkitės savo slidinėjimo inventorių!
  • Patogus keltų tvarkaraštis – rinkitės jums patogiausią kelionės datą. 
  • Patogios kajutės – ilsėkitės ir mėgaukitės ramia kelione be streso. ​
  • Kelte veikiančios paslaugos: vaikų žaidimų kambarys, restoranai, barai, parduotuvė.​
  • Galima keliauti su naminiais gyvūnais – pasiimkite savo augintinį kartu! 
​​​​​

​​​Dėmesio: atšaukus spec. pasiūlymą, pinigai negrąžinami. 


Slidinėjimas Pietų Švedijoje

Pietų Švedija – puiki vieta trumpoms slidinėjimo atostogoms visai šeimai. Ši Švedijos dalis poilsiautojus traukia savo ramybe ir šiaurietišku gamtos grožiu. Nors čia ir nerasite labai aukštų kalnų, tvarkingi ir gerai prižiūrimi slidinėjimo kurortai puikiai tiks nuotaikingam savaitgaliui visai šeimai. Labiau patyrę slidinėtojai galės išbandyti jėgas skirtingo sudėtingumo trasose, o mažieji – mokytis šalimais esančiuose mokyklose su rūpestingais ir profesionaliais instruktoriais. Pietų Švedija – puikus pasirinkimas visiems, išsiilgusiems ramių, tylių ir atpalaiduojančių atostogų gamtos apsuptyje. 

SKAITYTI DAUGIAU​

Patarimai keliaujantiems slidinėti į Švediją:

1. Pasirūpinkite kelionių draudimu. Keliaudami slidinėti nepamirškite pasirūpinti draudimu, kad atostogų metu jaustumėtės saugiai, o atsitikus nenumatytiems nesklandumams išvengtumėte papildomų rūpesčių.

2. Turėkite banko kortelę įvairiems atsiskaitymams. Vis daugiau pardavimo vietų Švedijoje pereina prie tik bankinių atsiskaitymų, dar vadinamų cash free. Turėdami banko kortelę ne tik galėsite patogiai atsiskaitinėti visur, bet ir išvengsite grynųjų pinigų keitimo iš eurų į švediškas kronas.

3. Vežkitės savo slidinėjimo drabužius ir įrangą. Keliaudami keltu, savo automobilyje galite susitalpinti visą slidinėjimui reikalingą inventorių ir taip sutaupyti nemažai pinigų, kuriuos kitaip išleistumėte nuomai. Be pagrindinių drabužių nepamirškite įsidėti šalmo, slidinėjimo akinių, pirštinių, kojinių, apatinių slidinėjimo drabužių, kepurės.

4. Nepamirškite įsidėti vazelino ir kremo nuo saulės, jie padės apsaugoti jūsų odą nuo saulės ir vėjo.

5. Pasirūpinkite patogiais drabužiais, su kuriais galėsite jaustis jaukiai ir patogiai leidžiant vakarus po aktyvios dienos. ​