DARBO REIKALAIS KELIAUK PATOGIAI

Mums svarbu, kad keliaudami su DFDS keltais pasiektumėte savo kelionės tikslą pailsėję, todėl kviečiame pasinaudoti specialiu mūsų pasiūlymu ir užsisakyti vietą keturvietėje kajutėje tik už 50 Eur! Klientų patogumui DFDS keltai iš Klaipėdos į Kylį ir iš Kylio į Klaipėdą kursuoja kiekvieną dieną, tad planuokite savo kelionę nevaržomai. Užsisakę vietą kajutėje galėsite gerai išsimiegoti bei prieš atvykstant į Vokietiją skaniai ir sočiai pavalgyti keltuose veikiančiuose savitarnos arba užsakomųjų patiekalų restoranuose bei pasinaudoti specialiais pasiūlymais keltų parduotuvėse ir baruose. 


Kodėl verta rinktis šį pasiūlymą?
  • Galimybė užsisakyti vietą keturvietėje kajutę su langu arba be lango
  • ​Pasikeitus planams galėsite keisti kelionės datą net ir išvykimo dieną!
  • Kiti pakeitimai biliete neribojami ir neapmokestinami
  • Patogus keltų tvarkaraštis ir kelionės laikas
  • Bagažas neribojamas ir neapmokestinamas
  • Patogus būdas pasiekti Vakarų Europą automobiliu


ŠIAM PASIŪLYMUI TAIKOMOS PAPILDOMOS SĄLYGOS​

​​

​​​​​​Pasiūlymas galioja ir maršrutui Klaipėda-Karlshamnas​

Paslaugos kelte​


​4-vietė kajutė su langu

6-ame kelto denyje įrengtos kajutės turi visus būtinus patogumus: švarią patalynę, rankšluosčius, dušą, veidrodį ir WC.  Dvi lovos kajutėje yra viena šalia kitos, o virš jų - dar dvi atsilenkiamos lovos. 


​Maitinimas kelte

Jeigu planuojate įsigyti maitinimą kelte, geriausia tai padaryti iš karto perkant bilietą. Pirkdami maitinimo kuponus internetu, jūs sutaupysite pinigų ir laiko, kuponai Jums bus įteikti registracijos į keltą metu, o kelte įgula pakvies į savitarnos restoraną, kur maitinimas tie​kiamas "švediško stalo" principu, todėl tikrai pavyks sočiai pavalgyti.