​Žiemos pramogos Vakarų Europoje​

Šiemet siūlome pagalvoti apie patogesnį būdą pasiekti garsiuosius Europos slidinėjimo kurortus ir pasinaudoti specialiu pasiūlymu - perkant 4-vietę kajutę, automobilio perkėlimas nemokamas. Plaukdami puikiai išsimiegosite, galėsite pasimėgauti kelte veikiančių barų malonumais, vaikai nerūpestingai leis laiką jiems skirtoje erdvėje, pavalgysite iki soties ir toliau linksmai tęsite kelionę iš Kylio. 
  •  Patogus keltų tvarkaraštis - išvykimai kiekvieną vakarą tuo pačiu laiku
  •  Patogu keliauti su automobiliu
  •  Poilsis patogiose kajutėse
    • ​​ Galima vežtis augintinį​
  •  Bagažas neribojamas ir neapmokestinamas​​


 

slidinėjimas Švedijoje

Slidinėti į Vokietiją​

Siūlome jums išbandyti geriausias ir visame pasaulyje pripažintas Europos slidinėjimo trasas. Vokietija, Austrija, Italija ar Prancūzija didžiuojasi puikiais ir patogiais slidinėjimo kurortais, kurie jums paliks neišdildomą įspūdį.

 
Kad kelionė iki slidinėjimo vietos Jums ir draugams būtų nepamirštama, vietoj ilgo ir varginančio važiavimo sausumos keliais, siūlome visiems kartu su automobiliu persikelti į Kylį keltu. ​​​

 
Atstumai iki trasų bus gerokai sumažėję, o ir važiavimas puikiais Vokietijos keliais teiks didesnį malonumą. Pataupykite jėgas kalnams!

 


​Apsipirkti į Hamburgą

Sausio - vasario mėnesiais visoje Europoje vyksta didžioji išpardavimų "karštinė". Pasinaudokite puikia idėja - pasiimkite automobilį ir keliaukite apsipirkti keltu į Kylį. Atstumas nuo Kylio iki Hamburgo - išpardavimų sostinės - tik 100 km.

 
Hamburgas yra laikomas Vokietijos pirkinių sostine. Tai puiki proga ne tik pigiai įsigyti daiktų, bet ir susipažinti su šio miesto architektūra ir kultūra, bei artimiau pažinti Vokietiją. 

 
Mieste yra didžiausia Europoje batų parduotuvė “Görtz”, didžiausia pasaulyje elektronikos prekių parduotuvė “Saturn”, baldų ir namų apyvokos daiktų prekybos centras “Ikea”, dizainerių parduotuvės bei gausybė kitų vietų, kur galėsite įsigyti kokybiškų prekių ženkliai mažesnėmis kainomis nei įprastai.

 
Ieškantiems itin gerų pasiūlymų, rekomenduojame apsilankyti TkMaxx išparduotuvėse Hamburge ar Raisdorf išparduotuvių miestelyje Kylyje. Vykstantiems link Bremeno, rekomenduojame apsilankyti išparduotuvių miestelyje Ochtum Park. 

 

daugiau idėjų vokietijoje​

​​