SUSTIPRINTI JAUSMUS – Į VOKIETIJĄ​

Sutikite, niekas taip gerai nesuartina dviejų širdžių ir nepatikrina jausmų kaip pabėgimas nuo kasdienės aplinkos. O kelionė jūra suteiks dar ir romantikos prieskonio jūsų išvykai. Saulėlydžio stebėjimas atvirame denyje įkvėps jus šnabždėti šilčiausius žodžius, o taurė vyno po vakarienės – atviram ir draugiškam pokalbiui. Patogi kajutė dviem kelionės metu suteiks jums privatumo, o sotūs pusryčiai prabudus - energijos įspūdžių kupinai dienai. Jei norėsite savo artimąjį palepinti malonia smulkmena, užsukite į kelto parduotuvę ar nustebinkite aromatingos kavos puodeliu kelto bare... Mėgaukitės buvimu kartu! Pažinkite iš naujo vienas kitą keliaudami kartu su DFDS!
Apsistoję jaukiame Neumünster​​ miestelyje, mėgaukitės viešbučio teikiamais malonumais bei apylinkėse siūlomomis pramogomis. Nepraleiskite progos susipažinti ir su pačiais žymiausiais Šiaurės Vokietijos miestais, esančiais apie 70 km spinduliu – Hamburgu, Liubeku, bei prie Šverino ežero įsikūrusia nuostabia pilimi.

Į kelionės kainą įskaičiuota:​

 • Kelto bilietas kajutėje su langu į abi puses​
 • Pusryčiai kelto savitarnos restorane į abi puses​
 • 1 automobilio perkėlimas į abi puses​
 • Kuro priemokos keleiviams ir automobiliui​
 • 2 nakvynės 3* viešbutyje su pusryčiais Neumünster​ mieste
 • ​Parkingas viešbučio teritorijoje
 • 10% nuolaidos kuponas į Outlet’us (išduodamas viešbutyje)​

​​

ŠIAM PASIŪLYMUI TAIKOMOS PAPILDOMOS SĄLYGOS​


 

Dėmesio! Viešbutis nepriima svečių šiais periodais:
2018 m. : spalio 16-20, 23-24, 28 d., lapkričio 6-7, 13-14, 18-24, 27-28 d., gruodžio 7 d. 

Informacija apie Best Western Prisma*** viešbutį

​Viešbutis  "Best Western Hotel PRISMA​"


 

"Best Western Hotel PRISMA" yra tik už 2 km nuo miesto centro ir už 4 km nuo greitkelio A7. Viešbutis siūlo modernius ir patogius vienviečius, dviviečius ir triviečius kambarius, kuriuose įrengtas belaidis internetas, yra kavos/arbatos ruošimo aparatas, satelitinė TV. Tiesiai priešais viešbutį svečiams yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė. Restorane "Campino" siūloma platus  patiekalų asortimentas tiek pusryčiams, tiek pietums ar vakarienei. Po įspūdžių kupinos dienos galima atsipalaiduoti paplūdimio kėdėse, įrengtose viešbučio sode arba tiesiog apsilankyti viešbučio saunoje, infraraudonųjų spindulių kabinose ar garų pirtyje. Už nedidelį mokestį registratūroje galima išsinuomoti dviračius, kad būtų galima apžiūrėti Neumünster miestelį. Gyvūnai apgyvendinami už 12 € tik iš anksto suderinus tai su viešbučiu. Vaikai (0-12 metų) apgyvendinami nemokamai, jei nereikalaujama papildomos lovos. Papildoma lova vaikams iki 13 metų – 16 €, vaikams nuo 13 metų – 27 €.
Adresas: Max- Johannsen-Bruecke 1,Neumuenster, 24537,Germany
Daugiau apie viešbutį: www.hotel-prisma.de​​​

Ilgesnės kelionės kainos

​Jeigu planuojate Vokietijoje praleisti vieną arba tris naktis, lentelėje pateikiame kelionės kainas su 1 ir 3 nakvynėmis Prisma viešbutyje. Kainos nurodytos, kai keliauja 2, 3 arba 2 asmenys su vaiku nuo 13 metų.

​Prisma viešbutis​

​2 asmenims

​3 asmenims

​Šeimai su vaiku (13+)

​3n/1d kelionė 

​413 €

​586 €

​573 €

​5n/3d kelionė

607 €

​846 €​​​

​807 €

 

​​Dėmesio! Pasirinkta kelionė nėra automatiškai tvirtinama. Kelionės patvirtinimas pateikiamas per 2 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Nepatvirtinus kelionės užsakymo, siūloma alternatyvi kelionė arba galimybė atsiimti sumokėtus už kelionę pinigus.

Paslaugos kelte

Restoranas "MARE BALTICUM"​

73-jų vietų restorane patiekalai gaminami pagal individualius užsakymus iš restorano meniu. Jaukus interjeras suteiks Jums progą pasimėgauti maistu ir ramiai pabendrauti su kelionės partneriais.​

Papildoma informacija:

 • À la carte Meniu
 • Vynai​​
 • Meniu vaikamas "Linksmasis piratas"​
 • Apranga: pusiau formali​
 • Rekomenduojama išankstinė staliuko rezervacija
 • Vakarienę ar pietus kelto užsakomųjų patiekalų restorane ''MARE BALTICUM'' galite užsisakyti iš anksto, perkant bilietą internetu, ir sutaupyti.​

KAPITONO baras

Erdvus 116 vietų baras siūlo keleiviams mėgautis tauriais gėrimais, paragauti kokteilių, pagamintų pagal klasikinius ir barmenų sukurtus receptus, atsigaivinti alumi ar sultimis. Čia rasite įvairių rūšių kavos, saldumynų bei užkandžių. Bare esantis TV ekranas suteikia galimybę iki vėlumos stebėti sporto varžybas bei muzikines programas. ​​


 

DFDS rekomenduoja aplankyti​


​​​​

Neumuenster miestas

Tirepark zoologijos sodas

Rekomenduojame apsilankyti miesto pakraštyje esančiame zoologijos sode, kuris 24 ha miško plote turi apie 700 gyvūnų: nuo stipruolio baltojo lokio iki mažytės pelytės. Įėjimo bilietas (iki lapkričio 1 d.) suaugusiajam - 9 €, vaikui (4-16)- 5 € .
Darbo laikas: I-VII 10:00-17:00.
Adresas: Tierpark Neumünster, Tierparkvereinigung Neumünster e.V., Geerdtsstraße 100, 24537 Neumünster.

Audinių ir tekstilės muziejus

Įdomi pažintis su 200 metų senumo tekstilės istorija. Adresas: Tuch + Technik Textilmuseum, Kleinflecken 1, 24534 Neumünster.

Aktyvaus poilsio mėgėjams rekomenduojame: jodinėjimą, Stadtwald su bėgimo takais, irklavimą Einfelderio ežere, golfą Aukruge, boulingo centrą, teniso kortus.

Neumünster Designer Outlet

Išparduotuvių centras  "Neumünster Designer Outlet" – Išskirtinis architektūrinio stiliaus "Designer Outlet" prekybos centras. 60 vedančiųjų ženklų išparduotuvių centras pardavinėja savo ankstesnes kolekcijas, mėginių asortimentą bei prekes iš perteklinės produkcijos. 20.000m ² prekybos plote galite tikėtis mažesnių kainų nuo 30% iki 70%."Designer Outlet Neumünster" siūlo nemokamą 3000 vietų automobilių stovėjimo aikštelę aplink "Outlet Center". Designer Outlet Neumünster adresas: Oderstraße 10, 24539 Neumünster. Darbo laikas: 10-20 val., sekmadienį nedirba.​​​​

Hamburgas


 

Hamburgas – tai ne tik antras pagal dydį Vokietijos miestas, bet ir stambus Europos uostas, todėl pažintį su šiuo miestu verta pradėti nuo Hafencity rajono. Ten pat organizuojami ekskursiniai turai laivu po uosto ekvatoriją. Tačiau neaplankyti miesto simbolio - Hamburgo Rotušės - ir nepasigrožėti šiuo architektūros šedevru būtų tikra nuodėmė. Geru oru taip pat rekomenduojame romantiškai paplaukioti pramoginiu laiveliu po Alster ežerą ar pasivaikščioti po botanikos sodą Planten un Blomen, kur vakarais apie 18:00, pagal J.Štrauso muziką vyksta šviesos fontanų šou. Sodas atviras lankytojams kasdien: 7-23. Adresas: Marseiller Str. 7, 20355 Hamburg.


Liūdnesniu oru rekomenduojame apsilankyti įspūdingame Miniatiūrų pasaulyje „Miniatur Wunderland“, įsikūrusiame Speicherstadt rajone. Muziejus garsėja didžiausiu pasaulyje veikiančiu geležinkelio modeliu, kurį sudaro apie 13 000 m geležinkelio bėgių, kuriais kursuoja per 900 miniatiūrinių traukinukų pro miniatiūrinius miestus, pūškuoja pro kalnus, tarpeklius ir tiltais. Muziejuje yra teminės ekspozicijos pagal skirtingas šalis – tai Šveicarija, Austrija, Vokietija, Skandinavija, Amerika, taip pat daug dėmesio sulaukia oro uostas su kylančiais ir besileidžiančiais lėktuvais. Įėjimo bilietas suaugusiajam -  13 €. Darbo laikas nepastovus, dažniausiai 8:00-21:00 (kartais iki 24:00!). Adresas: Kehrwieder 4, 20457 Hamburg


Dėmesio vertas ir vaškinių figūrų muziejus PANOPTIKUM, įsikūręs garsiajame pramogų rajone St.Pauli. Nepralesikite progos įsiamžinti su garsenybėmis! Įėjimo bilietas suaugusiajam 6,5 €. Darbo laikas: I-VII 11:00-21:00. Adresas: Spielbudenplatz 3, D-20359 Hamburg.​

Šverinas


Tai septynių ežerų miestas, dažnai vadinamas Šiaurės Florencija. Kultūros mylėtojus pakeri šis miestas, nes jame yra teatras ir kabaretas, muziejai ir didingi Pilies festivaliai Senajame sode. Miesto simbolis- Šverino pilis – skaidri, lengva, šviesi ir draugiška – kaip ir pats miestas. Tai − neorenesansinė pilis Vokietijoje, pastatyta XIX a. saloje tarp ežerų, kaip Meklenburgo-Šverino didžiųjų hercogų rezidencija. Greta pilies yra sodas, Valstybinis muziejus, Meklenburgo valstybinis teatras, Pergalės kolona (Siegessäule), Senieji rūmai (Altes Palais), Arklidės (Marstall) ir klasicistinė Valstybės kanceliarija (Staatskanzlei).

Liubekas

Liubekas – ryškus Hanzos miestų prie Baltijos jūros pavyzdys. Vandens supamas Liubeko senamiestis su septyniais jo penkių pagrindinių bažnyčių bokštais saugo 1 000 metų gyvuojančią istoriją ir kaip architektūrinis paminklas yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Daug gotikos, renesanso, baroko ir klasicizmo epochų architektūrinių paminklų, gatvės ir keliai, bažnyčios ir vienuolynai, biurgerių namai ir įtvirtinimai kuria nepakartojamą vienovės įspūdį. Pažintį su Liubeku siūlome pradėti nuo miesto simboliu tapusiais Holstentor vartais.

 
Šio Hanzos miesto simbolis – marcipanai. Tad ieškodami lauktuvių, nepamirškite apsilankyti vienoje iš migdolais kvepiančių vietų – garsiausioje, nuo 1806 m. veikiančioje, marcipanų parduotuvėje Niederegger, įsikūrusioje priešais Liubeko Rotušę. 

 

Kylis

Hansa parkas

HANSA parkas, įsikūręs netoli Liubeko - dar viena nuotykių šalis Šiaurės Vokietijoje, kviečianti ir vyresnius, ir jaunesnius išbandyti ko gero aukščiausią pasaulyje plaukiojančią karuselę, besisukančią 70 km/val. greičiu, o mažuosius parko lankytojus kviečia pasidžiaugti ne tik smagiu čiuožinėjimu vandens vamzdžiais, bet ir dalyvauti aukso grynuolių paieškose ar patyrinėti džiungles.​​​​​ Daugi​au​​​

​​

Jei ketinate apsipirkti

​​​

 
Jei Neumuenster outlet‘ų centre jau apsilankėte, rekomenduojame pakeliui į Kylio uostą užsukti ir į Raisdorf – prekybos centrų miestelį, kur galėsite apsipirkti ar įsigyti lauktuvių ženkliai pigesnėmis kainomis nei miestuose. Čia parduotuvės dirba P.-Š. 09:30-20:00, sekmadieniais nedirba. 
Adresas: Dieselstrasse 2