​Kelionė su gyvenamuoju automobiliu

Jeigu nusprendėte, jog šias atostogas praleisite keliaudami su nameliu ant ratų, nedvejokite, plaukite su DFDS keltais į Vokietiją ir čia pradėkite pilną įspūdžių ir kerinčių gamtos vaizdų kelionę. Atvykę į Kylio uostą, tęskite savo kelionę Vakarų Europos pakrante ar aplankykite gražiausias Europos vietas. Jums nereikės rūpintis viešbučiais, o Vokietijos ir kitų vakarietiškų šalių kempingai nustebins teikiamais patogumais ir nepriekaištinga tvarka. 

  • 10% nuolaida gyvenamajam automobiliui ar gyvenama​jai priekabai
  • Vienu pasiūlymu gali pasinaudoti iki 9 žmonių ir iki 9 transporto priemonių
  • Plaukiama naktį, tad taupomas naudingas atostogų dienos laikas
  • ​Patogus tvarkaraštis leis pradėti ar baigti kelionę bet kurią savaitės dieną
  •  Bagažas neribojamas ir neapmokestinamas
  • Galite keliauti su savo gyvūnais
  • Nuo Kylio uosto patogus susisiekimas iki pagrindinių Vokietijos magistralių.​​


​Pastaba: dėl riboto vietų skaičiaus gyvenamiesiems automobiliams kelto denyje, rekomenduojame kelionę užsisakyti kuo anksčiau. Jeigu yra galimybė, rekomenduojame rinktis kelionę iš Klaipėdos ketvirtadieniais ir kelionę iš Kylio pirmadieniais. ​Šis pasiūlymas galioja ir Klaipėda - Karlshamnas​ linijoje.​

Atostogų idėjos šeimai Vokietijoje

Atostogos - tai puikus metas smagiai leisti laiką kartu su visais šeimos nariais. Vokietijos pramogų parkai jau atvėrė savo duris ir laukia kiekvieno, ištroškusio nuotykių ir ypatingų potyrių.

HEIDE​ parkas - įspūdžių rojus tiek suaugusiems, tiek vaikams.

Safari parkas - SERENGETI​ - dar vienas neįtikėtinų emocijų šaltinis visai šeimai.

HANSA parkas, įsikūręs netoli Liubeko, - dar viena nuotykių šalis Šiaurės Vokietijoje.

​Kempingai ​Šiaurės Vokietijoje​​

Dažnai keliaujantys kemperiu jau žino apie puikiai įrengtus ir visas poilsiui reikalingas paslaugas teikainčius kitų Europos šalių kempingus.

Jeigu keliausite pirmą kartą, rekomenduojame iš anksto suplanuoti kelionės maršrutą ir pasidomėti pakeliui įsikūrusiais kempingais. Tai galite padaryti paspaudę ant žemiau esančios nuorodos.​