​Kalėdinės mugės, pramogos ir dovanų idėjos

Padovanok sau ir savo artimajam kalėdinę dovaną - kelionę keltu į šventiškai nusiteikusią Vokietiją! Jau nuo lapkričio vidurio visa Vokietija puošiasi ir ruošiasi Kalėdoms. Hamburgas – tai ne tik vienas gražiausių Vokietijos miestų, bet ir tikra Europos Kalėdų sostinė. Daugybė pasipuošusių gatvelių, karšto vyno ir cinamono kvapas tvyros ore, mieste bruzgės amatininkai iš viso pasaulio, pasiruošę jūsų Kalėdų dovanas paversti tikrai ypatingomis. 

Hamburge galėsite mėgautis karštu vynu, plaukdami valtimis Alsterio ežeru, arba įsilieti į spalvingą ir linksmą Kalėdų paradą miesto centre, kuris vyks kiekvieną advento šeštadienį 11:30, 14:00, 17:00 valandomis​. Jis prasidės Mönckebergstraße gatvėje, Galeria Kaufhof / Saturn. Kiekvieną dieną miestą aplankys ypatingas svečias – Kalėdų senelis. Praskrisdamas su savo elniais virš mugės stogų, jis pasakos istoriją apie raudonn​osį elnią Rudolfą. Visos šios atrakcijos ir tai, kas nėra aprašoma jokiais žodžiais, laukia jūsų vos kiek daugiau nei 90 kilometrų nuo Kylio nutolusiame Hamburge. Paverskite savo ir savo artimųjų šventes ypatingomis. 

DAUGIAU APIE KALĖDAS HAMBURGE​​​​​​​

DFDS pasiūlymai į Vokietiją

Kelionė į Vokietiją su viešbučiu

Siūlome jaukią kelionę 2-4 asmenims su viešbučiu Neumuenster mieste, kuris įsikūręs pusiaukelėje tarp Kylio ir Hamburgo. Tai puiki proga aplankyti ne tik Hamburgą, bet ir netoli esantį Liubeką bei apsipirkti ypač žemomis kainomis Neumuenter išparduotuvių miestelyje.​

Pastaba: viešbutis nepriima svečių 2018 m.: sausio 17, 25, 27-29 d., vasario 15-17, 26-28 d., balandžio 24, 25 d., birželio 1, 2, 15-23 d.,  rugsėjo 3-8 , 11, 12, 18, 19, 25, 26 d., spalio 9, 10, 16-20, 23, 24, 30, 31 d., lapkričio 1, 2 d. 

Informacija apie Best Western Prisma*** viešbutį

​Viešbutis  "Best Western Hotel PRISMA​"


 

"Best Western Hotel PRISMA" yra tik už 2 km nuo miesto centro ir už 4 km nuo greitkelio A7. Viešbutis siūlo modernius ir patogius vienviečius, dviviečius ir triviečius kambarius, kuriuose įrengtas belaidis internetas, yra kavos/arbatos ruošimo aparatas, satelitinė TV. Tiesiai priešais viešbutį svečiams yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė. Restorane "Campino" siūloma platus  patiekalų asortimentas tiek pusryčiams, tiek pietums ar vakarienei. Po įspūdžių kupinos dienos galima atsipalaiduoti paplūdimio kėdėse, įrengtose viešbučio sode arba tiesiog apsilankyti viešbučio saunoje, infraraudonųjų spindulių kabinose ar garų pirtyje. Už nedidelį mokestį registratūroje galima išsinuomoti dviračius, kad būtų galima apžiūrėti Neumünster miestelį. Gyvūnai apgyvendinami už 12 € tik iš anksto suderinus tai su viešbučiu. Vaikai (0-12 metų) apgyvendinami nemokamai, jei nereikalaujama papildomos lovos. Papildoma lova vaikams iki 13 metų – 16 €, vaikams nuo 13 metų – 27 €.
Adresas: Max- Johannsen-Bruecke 1,Neumuenster, 24537,Germany
Daugiau apie viešbutį: www.hotel-prisma.de​​​


Keliaukite kartu

Keliaukite į Vokietiją su draugais ar šeima, pirkite 4-vietę kajutę su langu ir automobilio perkėlimas Jums nieko nekainuos!


 

Kalėdos Hamburge

​​​ ​ ​