​Helovinas Heide parke

Spalio 20-21 d., 27-28 d. bei 31 d.

​Du paskutinius spalio savaitgalius Heide parke nurimti neleis nakties pabaisos, kurios iki paskutinio atodūsio stengsis, kad kiekvienas parko lankytojas pajustų savo širdį kulnuose. Kraują stingdantys atrakcionai tamsoje, siaubingos nakties būtybės, riksmai ir klyksmai šiurpins parko lankytojus nuo 16:00 val. iki pat 22:00 val. Šiais metais Helovino "hitais" taps:

Didysis Morton viešbutis (lankytojams nuo 16 m.). Siaubingoji Hamburgo Boo gauja lindės niūriuose viešbučio kambariuose ir išbandys svečių nervus. Čia pasijusite lyg tikrame siaubo filme, o jo herojais būsite jūs patys.. Paslaptingas siaubo viešbutis lauks jūsų tam tikromis valandomis už papildomą 4 eur. mokestį, todėl nereikės laukti eilėje, kad į jį patektumėte. Klausimas tik vienas - ar išdrįsite?

Siaubo kambariai "Asylum"(lankytojams nuo 16 m.). Baimės prakaitas ant kaktos, verksmas ir triukšmas aplink jus, iš kur jis sklinda?! - tai tik dalis emocijų, kurias patirsite apsilankę šiuose iššūkių zonoje. Sako, kad šešėlio būtybės yra sugautos ir užrakintos, bet jūs greitai įsitikinsite, kad realybė yra visai kitokia..

23 sektorius (lankytojams nuo 14 m.) - įvykus katastrofai mokslinių eksperimentų su žmonėmis centre, mirtinos ligos infekcija pasklido po teritoriją. Ji buvo izoliuota ir uždaryta, kad niekas nepatektų vidun ir neišplistų į aplinką. Bet ar tikrai sektorius yra tuščias ir visi infekuoti yra sunaikinti. Kalbama, kad pats profesorius liko gyvas ir slepiasi kažkur viduje. Ar tai tiesa? Ar tikrai saugu pereiti šį sektorių?

Tamsos bokštas. Paskutiniai likę gyvi prakeikto Schattenfall kaimo gyventojai atrado prieglobstį Tamsos bokšte. Ar jie čia yra saugūs nuo blogio alchemiko, o gal jie, kupini neap​ykantos ir pagiežos, patys išlaisvino blogį savyje? 


Nukeliaukite į Vokietiją su DFDS

Aplankyti Heide parką galite pasinaudoję DFDS keltų Klaipėda-Kylis maršrutu. Vakare išplaukę, kelto restorane pavakarieniavę, jaukiose kajutėse galėsite pailsėti ir gerai išsimiegoti. Vokietijos krantus apsieksite vakarop ir galėsite toliau tęsti savo kelionę automobiliu su vis dar pilnu kuro baku. Iki Heide parko jums bus likę vos 170 k.
Jeigu įsigysite 4-vietę kajutę, jūsų automobilį perkelsime nemokamai!

 
​​​
Viešbučių užsakymas​

Jeigu planuojate nakvynę viešbutyje, siūlome pasinaudoti Booking.com viešbučių užsakymo paslauga. Į laukelį "Kelionės kryptis" įrašykite miestą, kuriame ketinate apsistoti, pasirinkite pageidaujamas datas ir paspauskite "Ieškoti".​​


Booking.com

Pastaba: viešbučių užsakymai per Booking.com yra nesusiję su kelto bilietų užsakymais, todėl iškilus klausimams dėl viešbučių, prašome kreiptis tiesiogiai į Booking.com.​