​NAUJIENA PATOGIOS KELIONĖS MĖGĖJAMS

Kelionė – tai ne tik įspūdžiai, bet ir komfortas, užtikrinantis jūsų puikią savijautą.​ Pasinaudokite pasiūlymu ir pasirinkite kelionę vienoje iš Commodore​ klasės kajučių. ​Kiekvienoje šios klasės kajutėje rasite televizorių, mini barą, šviežių vaisių asorti ankstyviems pusryčiams... ​Keliaudami Jūs ne tik ilsėsitės erdvioje ir patogioje kajutėje, bet ir nuostabiai praleisite laiką vakarieniaudami restorane su vaizdu į jūrą. Nubudę sočiai papusryčiausite, o keltui artėjant prie uosto, nereikės skubėti palikti kajutės​​​. ​​Mėgaukitės poilsiu nuo pat pirmos iki paskutinės kelionės akimirkos! 

Į kainą įskaičiuota:

  • Kelto bilietas į vieną pusę 1-2 asmenims Commodore klasės kajutėje
  • Dviejų patiekalų vakarienė restorane "Mare Balticum"​
  • ​Pusryčiai savitarnos restorane​
  • 1 automobilio perkėlimas
  • Kuro priemokos keleiviams ir automobiliui
  • Galimybė iš kajutės išsiregistruoti vėliau, t.y. kai laivas pradės švartuotis uoste.

Pasiūlymas galioja kelionėms 2017 05 01 - 2017 06 10

​Pasiūlymas "Commodore de luxe" paketui galioja ir maršrutui Klaipėda-Karlshamnas​.​​


Commodore klasės kajučių patogumai

 
​​​​​​​​​​​​

​Commodore de luxe

Dvigulė lova, patalynė ir rankšluosčiai, rašomasis stalas, kėdė, mini baras, dušo/ WC kambarys, TV, kabykla rūbams, veidrodis, plaukų džiovintuvas, šviežių vaisių krepšelis.


​​
 

​Commodore klasės vienvietė kajutė

Viengulė lova, patalynė ir rankšluosčiai, mini baras, dušo/ WC kambarys, TV, kabykla rūbams, veidrodis, plaukų džiovintuvas​, šviežių vaisių krepšelis.​

 

​​​​​​​​

​Commodore klasės dvivietė kajutė

2 viengulės lovos viena šalia kitos, patalynė ir rankšluosčiai, spintelė, mini baras, dušo/ WC kambarys, TV, kabykla rūbams, veidrodis, plaukų džiovintuvas, šviežių vaisių krepšelis​.


Maitinimas kelte​


 

​Mare Balticum restoranas

​Įsigijus Commodore Premium paketą, kviečiame skaniai pavakarieniauti restorane, kur kelto šefas pagamins jūsų pasirinktus patiekalus. Jauki aplinka, gardus maistas ir dėmesingas aptarnavimas leis gerai prakeisti laiką kelionės metu.

À la carte Meniu 2017 

​​Savitarnos restoranas

Į pasiūlymo kainą įskaičiuoti pusryčiai pateikiami švediško stalo principu, todėl skaniai ir sočiai pavalgysite. Kelte maistas visada šviežias ir pagamintas iš sezoninių produktų bei daržovių.