​​​kelionė į VokietijĄ  - Geriau keliaukime kartu! ​

​​​Aplankyk Vokietijos atrakcionų parkus ar šėlk Hamburge su draugais. Kelionės metu Jūsų laukia ramus poilsis patogioje kajutėje su iliuminatoriumi, o nuostabūs jūros vaizdai, bangos ir gaivus brizas nuteiks Jus romantiškai bei padės užmiršti kasdienius rūpesčius.​ Gražiu oru atvirame denyje galėsite mėgautis saulės voniomis ir saulėlydžiu ar smagiai vakaroti baruose, apsilankyti kelto parduotuvėje ir už patrauklią kainą įsigyti gerai žinomų ženklų kvepalų bei kitų lauktuvių savo artimiesiems. Mūsų restoranuose, skanaudami iš meniu pasirinktus patiekalus bei gurkšnodami mėgstamą vyną, pro panoraminius iliuminatorius galėsite stebėti jūros bangų žaismą bei maloniai leisite laiką stilingoje restorano aplinkoje.

 • Kelionė keltu saugi ir nevarginanti
 • Išvengiate  daugiau nei 1000 km. varginančio vairav​imo automobiliu per Lenkiją
 • Patogu ir paprasta keliaujant su vaikais
 • Galite keliauti su savo augintiniu
 • ​Bagažas neribojamas ir neapmokestinamas
 • Naktinis plaukimas sutaupys jums pramogų dieną​​
 
Dėmesio: atšaukus spec. pasiūlymą, pinigai negrąžinami. 
 
Pasiūlymas galioja ir maršrutui Klaipėda - Karlshamnas​

Vokietijos atrakcionų parkai​

​Vokietijoje įvairių atrakcionų, nuotykių ar vandens pramogų parkų tikrai netrūksta. Amerikietiški kalneliai, vandens atrakcionai ar egzotinis safaris – nepaliks nei vieno abejingo.  Pasinerkite į atrakcionų, vandens šėlsmo, pasakų herojų pasaulį, išbandykite naujus potyrius HEIDE (nuo Hamburgo vos 70 km) ar HANSA (vos 60 km nuo Kylio) atrakcionų parkuose bei nepraleiskite progos užsukti į SERENGETI safari parką.​
 • "Laisvas kritimas" beveik 100 km/val. greičiu - puikus adrenalino užtaisas vyresniems, o mažųjų didžiausias džiaugsmas - tai vandens atrakcionai, kur jie galės ne tik nerūpestingai šėlti, bet ir nerūpestingai šlapti, o tai - puiki pamaina maudynėms karštą vasaros dieną.
 • Apie 35 km piečiau nuo Heidės įsikūręs safari parkas - SERENGETI - dar vienas neįtikėtinų emocijų šaltinis visai šeimai. Jei keliaujate su automobiliu, pasinaudokite proga pamaitinti žirafas ar kitus egzotinius gyvūnus tiesiog pro mašinos langą. Ir būkite drąsūs bei dosnūs, kitaip šie ilgakakliai be vargo patys pasiims jūsų skanėstus net  iš tolimiausio mašinos kampelio. Tačiau nesitikėkite, kad galėsite maitinti ar bent atidaryti langus, įvažiavę į "džiunglių karaliaus" teritoriją. Po įspūdingo safario jūsų lauks ne tik safaris ant vandens, bet ir kiti pramogų parko atrakcionai bei teatro pasirodymai.
 • HANSA parkas, įsikūręs netoli Liubeko, - dar viena nuotykių šalis Šiaurės Vokietijoje, kviečianti ir vyresnius, ir jaunesnius išbandyti ko gero aukščiausią pasaulyje plaukiojančią karuselę, besisukančią 70 km/val. greičiu, o mažuosius parko lankytojus kviečia pasidžiaugti ne tik smagiu čiuožinėjimu vandens vamzdžiais, bet ir dalyvauti aukso grynuolių paieškose ar patyrinėti džiungles.​​

Hamburgas - pramogos ir naktinis gyvenimas

 • Atvykus į Vokietiją, tiesiog privalu aplankyti Hamburgą. Tai ne tik antras pagal dydį Vokietijos miestas (beveik du milijonai gyventojų), bet ir antras pagal dydį uostas Europoje, tad Jūros ir laivininkystės mėgėjų čia laukia gausybė įdomybių.  Čia taip pat galėsite ir apsipirkti ir parsivežti lauktuvių savo artimiausiems žmonėms.
 • Hamburge verdantis naktinis gyvenimas kiekvieną įtrauks į linksmybių sūkurį. Visus ieškančius linksmybių mielai priims Reeperbahn gatvėje esantys kazino, barai ir striptizo klubai. Ši gatvė ne veltui praminta „nuodėmingąją mylia“ ir žinoma, kaip Hamburgo raudonųjų žibintų kvartalas. 
 • Jeigu norite vakarą praleisti itin stilingai, apsilankykite naktiniame bare East (adresas: Simon-von-Utrecht-Straße 31). Čia renkasi garsūs aktoriai, tv laidų vedėjai, šou pasaulio atstovai. Nors gėrimų kainos yra nemažos, tačiau įėjimas nemokamas. Būsite maloniai nustebinti įspūdingo interjero ir atmosferos, kuri užburia kaip niekur kitur. Viršuje veikia geriausiu naktiniu klubu tituluojamas “East night club”.
 • Hamburge galėsite susipažinti su ypatingai rafinuotu menu ir kultūra, aplankyti puikiausius muziejus, išvysti geriausius ir ambicingiausius teatro spektaklius, pasigrožėti miuziklais ir šou - The Lion King, Olivias Show Club, Rocky-Das Musical.
 • Alsterio ežeras yra gyventojų mėgstama poilsio zona bei tikras buriuotojų ir irkluotojų rojus, čia pat rasite daugybę puikių kavinių bei parduotuvių.