​Išpardavimų karštinė Vokietijoje​

Sausio - vasario mėnesiais visoje Europoje vyksta didžioji išpardavimų "karštinė". Pasinaudokite puikia idėja - pasiimkite automobilį ir keliaukite apsipirkti keltu į Kylį. Atstumas nuo Kylio iki Hamburgo - išpardavimų sostinės - tik 100 km.

Hamburgas yra laikomas Vokietijos pirkinių sostine. Tai puiki proga ne tik pigiai įsigyti daiktų, bet ir susipažinti su šio miesto architektūra ir kultūra, bei artimiau pažinti Vokietiją. Mieste yra didžiausia Europoje batų parduotuvė “Görtz”, didžiausia pasaulyje elektronikos prekių parduotuvė “Saturn”, baldų ir namų apyvokos daiktų prekybos centras “Ikea”, dizainerių parduotuvės bei gausybė kitų vietų, kur galėsite įsigyti kokybiškų prekių ženkliai mažesnėmis kainomis nei įprastai.
Ieškantiems itin gerų pasiūlymų, rekomenduojame apsilankyti TkMaxx išparduotuvėse Hamburge ar Raisdorf išparduotuvių miestelyje Kylyje. Vykstantiems link Bremeno, rekomenduojame apsilankyti išparduotuvių miestelyje Ochtum Park. 
Jeigu apsistosite mūsų siūlomame viešbutyje Neumünster​ mieste, nepraleiskite progos apsipirkti čia esančiame išparduotuvių miestelyje (Outlet'e), kur didžiulis dizainerių drabužių bei kokybiškų vokiškų prekių pasirinkimas. Apsistojus viešbutyje Prisma, jums bus suteikia 10% nuolaida pirkiniams išparduotuvių​ miestelyje.
Pasinaudokite žemiausiomis sezono kainomis  ir patirkite tikrų išpardavimų Vokietijoje džiaugsmą. Rezervuokite savo pirkinių kelionę dabar!

DFDS pasiūlymai į Vokietiją

Kelionė į Vokietiją su viešbučiu

Siūlome jaukią kelionę 2-4 asmenims su viešbučiu Neumuenster mieste, kuris įsikūręs pusiaukelėje tarp Kylio ir Hamburgo. Tai puiki proga aplankyti ne tik Hamburgą, bet ir netoli esantį Liubeką bei apsipirkti ypač žemomis kainomis Neumünster​ išparduotuvių miestelyje.​

 
ŠIAM PASIŪLYMUI TAIKOMOS PAPILDOMOS SĄLYGOS​
  
​​​​​​​Pastaba: viešbutis nepriima svečių 2018 m.: sausio 17, 25, 27-29 d., vasario 15-17, 26-28 d., balandžio 24, 25 d., birželio 1, 2, 15-23 d.,  rugsėjo 3-8 , 11, 12, 18, 19, 25, 26 d., spalio 9, 10, 16-20, 23, 24, 30, 31 d., lapkričio 1, 2 d. ​

Daugiau pasirinkimų

​​

​Jeigu planuojate Vokietijoje praleisti vieną arba tris naktis, lentelėje pateikiame kelionės kainas su 1 ir 3 nakvynėmis Prisma viešbutyje. Kainos nurodytos, kai keliauja 2, 3 arba 2 asmenys su vaiku nuo 13 metų, periodu 2018.01.09 - 2018.04.19.

​Prisma viešbutis​

​2 asmenims

​3 asmenims

​Šeimai su vaiku (13+)

​3n/1d kelionė 

​271 €

​415 €

​428 €

​5n/3d kelionė

465 €

​649 €​​​

​688 €​

Informacija apie Best Western Prisma*** viešbutį

​​Viešbutis  "Best Western Hotel PRISMA​"


 

"Best Western Hotel PRISMA" yra tik už 2 km nuo miesto centro ir už 4 km nuo greitkelio A7. Viešbutis siūlo modernius ir patogius vienviečius, dviviečius ir triviečius kambarius, kuriuose įrengtas belaidis internetas, yra kavos/arbatos ruošimo aparatas, satelitinė TV. Tiesiai priešais viešbutį svečiams yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė. Restorane "Campino" siūloma platus  patiekalų asortimentas tiek pusryčiams, tiek pietums ar vakarienei. Po įspūdžių kupinos dienos galima atsipalaiduoti paplūdimio kėdėse, įrengtose viešbučio sode arba tiesiog apsilankyti viešbučio saunoje, infraraudonųjų spindulių kabinose ar garų pirtyje. Už nedidelį mokestį registratūroje galima išsinuomoti dviračius, kad būtų galima apžiūrėti Neumünster miestelį. Gyvūnai apgyvendinami už 12 € tik iš anksto suderinus tai su viešbučiu. Vaikai (0-12 metų) apgyvendinami nemokamai, jei nereikalaujama papildomos lovos. Papildoma lova vaikams iki 13 metų – 16 €, vaikams nuo 13 metų – 27 €.

Adresas: Max- Johannsen-Bruecke 1,Neumuenster, 24537, Germany
Daugiau apie viešbutį: www.hotel-prisma.de​​​


Kelionė į Vokietiją šeimai ar draugų kompanijai

Jeigu planuojate apsistoti arčiau Hamburgo, pasinaudokite specialiu pasiūlymu: pirkite 4-vietę kajutę su langu ir automobilio perkėlimas Jums nieko nekainuos! Viešbutį galite užsisakyti per booking.com sistemą, esančią žemiau. 

 

ŠIAM PASIŪLYMUI TAIKOMOS ​PAPILDO​​MOS SĄLYGOS​​

 

​​
Booking.com

 
Išpardavimai Hamburge


 

Naudinga informacija prieš kelionę

  • Hamburgą patogu pasiekti keliantis keltu iš Klaipėdos į Kylį, ir po to apie 100 km važiuojant savo automobiliu. Keliaujantys be automobilio Hamburgą gali pasiekti traukiniu arba autobusu iš Kylio centrinės stoties.
  • Bagažo transportavimas DFDS Seaways keltu nemokamas ir jo kiekis neribojamas.
  • DFDS Seaways keltuose galite nemokamai išsikviesti taksi, kuris nuveš Jus nuo Ostuferhafen uosto iki Kylio centro tik už 15 EUR. Iš čia Jūs lengvai galėsite pasiekti centrinę traukinių stotį, prekybos centrus, miesto senamiestį.

Didžiausi ​"​Outlet" parkai

NEUMÜNSTER​
​Viena geriausių ​dizainerių išparduotuvių (tokių kaip ​Armani, Michael Kors, Hugo Boss, Nike ir daugelio kitų), kur nuolaidos siekia nuo 30% iki 70% realios kainos. Patogu aplankyti pakeliui iš Kylio į Hamburgą, nes parkas įsikūręs 30 km nuo Kylio.

 
Adresas: Oderstraße 10, 24539 Neumünster​, Vokietija.
Darbo laikas: I-VI - 10:00 - 20:00; VII - nedirba.

 

​OCHTUM PARK

​Didžiausias ​išparduotuvių miestelis Šiaurės Vokietijoje įsikūręs prie Bremeno. 43 žymiausi prekės ženklai, 2200 automobilių stovėjimo vietų, 4 restoranai daro šį parką traukos centru mėgstantiems kaip reikiant apsipirkti! 

 
Adresas:​​ Bremer Straße 107, 28816, Stuhr, Vokietija
Darbo laikas:​ ​I-V - 10:00 - 19:00, VI - ​10:00 - 18:00, VII - nedirba.​ 

Parduotuvės Hamburge

EUROPA PASSAGE 

Vienas didžiausių prekybos centrų Hamburge. Tai gyventojų ir turistų traukos centras su daugiau kaip 120 parduotuvių ir kavinių pačiame miesto centre. Nuo šios vietos galite pradėti apsipirkimo kelionę. Adresas: Ballindamm 40, Hamburg Darbo laikas: I – VI 10:00 – 20:00 VII nedarbo diena www.europa-passage.de 

Išėję iš „Europa Passage“, Bergstraße gatve eikite Mönckebergstraße link. Šioje gatvėje rasite pačias populiariausias parduotuves: „H&M“, „Zara“, „Salamander“, „Karstadt“, „Görtz“, „Foot locker“, „Esprit“, „Q&A“. Ties „Starbucks“ kavine gatvė šakojasi į Mönckebergstraße ir Spitalstraße. Siūlome pasivaikščioti abejomis gatvėmis. Eidami toliau Mönckebergstraße, prieisite „Saturn“ ir „Karstadt Sport“ parduotuves.​

KARSTADT SPORTS 

Didžiausia sporto prekių parduotuvė Europoje. 

Adresas: Lange Mühren 14, Hamburg 

Darbo laikas: I – V 10:00 – 20:00; VI 09:30 – 20:00; VII nedarbo diena. 

​www.karstadt.de ​​

SATURN 

Didžiausia elektronikos prekių parduotuvė pasaulyje. Adresas: Sasseler Damn 43 Darbo laikas: I – V 10:00 – 20:00 VI 10:00 – 16:00 VII nedarbo diena www.saturn.de 

GÖRTZ 

Didžiausia avalynės parduotuvė Europoje. Adresas: 10 Spitalerstraße, Hamburg Darbo laikas: I – V 10:00 – 20:00 VI 10:00 – 16:00 VII nedarbo diena www.goertz.de​ 

Parduotuvės Kylyje

​​​​SOPHIENHOF PREKYBOS CENTRAS

Tai didžiausias prekybos centras mieste, esantis vos kelios minutės nuo centrinės traukinių stoties. Čia rasite daugybę drabužių parduotuvių. Aplankykite šalia esantį Karstadt prekybos centrą.
Adresas: Sophienblatt 20, Kiel.
Darbo laikas: I – V 10:00 – 20:00; VI 10:00 – 18:00; VII nedarbo diena
Daugiau informacijos: www.sophienhof.de​

HOLSTEN GATVĖ

Pėsčiųjų​ alėja su jaukiomis kavinėmis ir parduotuvėmis.

DÄNISCHE GATVĖ

Nedidelės drabužiu ir suvenyrų parduotuvės.

CITTI-PARK

Daugiau nei 80 parduotuvių. Maisto prekės, drabužiai, dovanos ir pramogos po vienu stogu. Čia įsikūrusios tokios parduotuvės kaip „H&M“, „Tommy Hilfiger“, „Vero Moda“, „Esprit“, „Toys’R’Us“. 
Adresas: Mühlendamm 1, Kiel.
Darbo laikas: I – VII 09:00 – 20:00
Daugiau informacijos: www.citti-park.de​

IKEA KIEL

Adresas: Westring 1.
Darbo laikas: I – VII 10:00 – 21:00
Daugiau informacijos: www.ikea.com/de/de/store/kiel​

RAISDORF

Tai vienas populiariausių prekybos miestelių, kuris nuo Kylio nutolęs 11 km. Čia gausybė išparduotuvių, garsių prekinių ženklų žemesnėmis kainomis. Rekomenduojame aplankyti parduotuves „1982“, „TK Maxx“, „Siemes Schuh Center“. Iš centrinės traukinių stoties į Raisdorf galima nuvykti autobusu Nr. 300.
Adresas: Dieselstrasse 2.
Darbo laikas: I – VI 09:30 – 20:00
VII nedarbo diena​​.