​Automobilio perkėlimas nemokamai, užsisakius 4-vietę kajutę!​

​Svajojate apie žvejybą Skandinavijoje? Keliaukite į Švediją kartu su savo šeima ar draugais ir pasinaudokite specialiu DFDS pasiūlymu – užsisakykite keturvietę kajutę ir automobilį perkelsime nemokamai! Keliaudami automobiliu, galėsite pajusti tikrą žvejybos Švedijoje malonumą keliaujant nuo vieno vandens telkinio prie kito ir išbandant įvairius žvejybos būdus. Užsisakykite DFDS kelto bilietus dabar ir pradėkite ruošti savo žvejybos reikmenis įsimintiniausiai metų kelionei! ​

  • Keliaujant keltu bagažas neribojamas – parsivežkite visą pagautą laimikį!
  • Pailsėkite, miegodami kelto kajutėje​.
  • Dalinkitės įspūdžiais vakarodami Kapitono bare.
  • Rinkitės Jums patogiausią kelionės datą – keltai į Švediją plaukia kiekvieną dieną! 

​​​

Žvejyba Švedijoje

Žvejybos entuziastus Švedija traukia dėl savo vandens telkinių įvairovės, pradedant jūra, ežerais, upėmis ir baigiant tvenkiniais. Skirtinguose vandenyse galima pagauti skirtingų rūšių žuvis bei išbandyti įvairius žvejybos būdus. Lydekos, ešeriai, lašišos ir dar daugybė kitų rūšių žuvų džiugina tiek pradedančiuosius, tiek profesionalius žvejus. Taip pat nuostabūs gamtos kampeliai šią pramogą paverčia dar ypatingesne. Ypač žuvinga yra pietinė Švedijos dalis, kurią juosia ilga jūros pakrantė, o žemyninėje dalyje gausu įvairaus dydžio ežerų ir upių. 

Paslaugos kelte

Keliaudami mūsų keltais ne tik pasieksite savo kelionės tikslą patogiai pailsėję, bet ir galėsite pasinaudoti ten veikiančiomis paslaugomis. Kiekviename kelte veikia savitarnos ir užsakomųjų patiekalų restoranai, kuriuose galėsite sočiai ir skaniai pavalgyti. Kapitono bare galėsite užsisakyti mėgstamų gėrimų ir mėgautis jais stebėdami Baltijos jūros tolius. Jei pamiršote pasirūpinti lauktuvėmis – ne bėda, nes jų galėsite įsigyti kelto parduotuvėje. Kelionė neprailgs ir mažiesiems mūsų svečiams, kurie galės praleisti laiką keltuose įrengtuose žaidimų kambariuose! 

Skaityti daugiau​   ​​

​​