​Kitokia pamoka pietinėje Švedijoje​

​Smalsiai klasei – atradimų pilna kelionė jūra į Pietų Švedijoje įsikūrusį mokslo ir pramogų centrą „Kreativum". Analogų Lietuvoje neturinčiame centre, moksleiviai dalyvaus įdomiuose eksperimentuose, sužinos savo svorį skirtingose planetose ir netgi išmoks susikonstruoti oro balioną! Robotikos megėjai turės galimybę suprogramuoti LEGO robotą, kuris vykdys balso ir judesių komandas. Ir tai dar ne viskas -  „Kreativum" centre moksleiviai ras daugybę įvairiausių pramogų, kurios padės geriau pažinti įdomųjį mokslo pasaulį. Be to, į interaktyvius užsiemimus galės įsitraukti ne tik mokiniai, bet ir jų mokytojai!

Informatyvi ir pilna įspūdžių moksleivių ekskursija prasidės Klaipėdos uoste. „Kreativum" centrą Karlshamno mieste Švedijoje pasieksite plaukdami Baltijos jūra patogiais DFDS keltais. Juose moksleiviai turės erdvės šėlti, sočiai pavalgyti savitarnos restorane bei išsimiegoti kajutėse. O kur dar nepamirštama kelionės jūra patirtis! Susisiekite jau dabar ir padėsime Jums suplanuoti išvyką, kurią mokiniai atsimins dar ilgai!

Į kelionės paketą įtraukta:

  • P​erkėlimas DFDS keltu Klaipėda – Karlshamnas – Klaipėda
  •  2 nakvynės kelte 4-vietėse kajutėse be lango
  •  Kuro priemoka
  • 2 pusryčiai ir 1 vakarienė kelte (vakarienė keliaujant iš Karlshamno)​
  •  Įėjimo bilietas į Kreativum centrą
  •  Apsilankymas Kreativum egzotiniame parke​
  •  Pervežimas autobusu Karlshamno mieste​​​​​


Kaip užsisakyti

Dėl informacijos ir bilietų užsakymo kreipkitės:
el. paštu greta.milisauskaite@dfds.com arba telefonu +370 692 84092. 

Šis pasiūlymas rekomenduojamas jaunesnio amžiaus moksleiviams. Vyresnio amžiaus moksleiviams rekomenduojama išvyka į Ka​rlskroną​.​​

Kreativum

„Kreativum“  – tai unikalus mokslo ir pramogų centras. Lankytojai jame neįprastais būdais gali susipažinti su gamtos jėgomis, kurti ir dalyvauti eksperimentuose bei įsitraukt į interaktyvius žaidimus, kurie padeda pažinti pasaulį, visatą ir net patį save! Didžiulėje centro erdvėje įrengta daugiau net 170 skirtingų objektų, susijusių su įdomiomis ir įtraukiančiomis veiklomis. 

Informacija Kreativum centre pateikiama anglų, vokiečių ir švedų kalbomis. 
Daugiau informacijos www.kreativum.se​


DAUGIAU APIE KREATIVUM

Kelionė jūra su klase​

Kelionė Baltijos jūra su klase – ypatinga patirtis. Erdviame kelte turėsite daug vietos šėlti, žaisti įviariausius žaidimus ir stebėti tolstančius Lietuvos krantus. Savitarnos restorane galėsite sočiai papusryčiauti ir pavakarieniauti, rinkdamiesi iš skirtingų patiekalų. 

​Išsimiegosite ir pailsėsite patogiose keturvietėse kajutėse. DFDS keltai Klaipėdos uostą palieka kiekvieną dieną, 21.00 val., o į Švediją atvyksta 09.00 ryto. Atgal iš Švedijos išvyksta 19.00 val. vietos laiku. Tad turėsite visą dieną pramogoms!