​Kitokia pamoka pietinėje Švedijoje​

​Ekskursija moksleiviams į Švediją - tai dar neatrasti pojūčiai Jūsų klasei. Informatyvi ir kupina naujų įspūdžių bei atradimų viešnagė kaimyninėje šalyje garantuota! Įspūdžių kraitelę papildys nemažiau smagi kelionė jūriniu keltu iš Klaipėdos. ​
Mokslo ir pramogų centre susipažink su gamtos jėgomis, pats kurk ir dalyvauk eksperimentuose bei šėlk su draugais, pažindamas pasaulį ir visatą. Sužinok, kiek aukštai galėtum pašokti Marse ir kiek svertum skirtingose planetose. 
Klasei surengtoje pamokėlėje galėsi pats sukonstruoti oro balioną ir sužinoti, kiek toli su juo galėsi nuskristi. Robotų mėgėjas galės sukonstruoti ir suprogramuoti LEGO robotą, kuris vykdys balso ir judesių komandas. Viskas yra įmanoma ir viską galima išbandyti patiems mokslo ir pramogų centre „Kreativum“, įsikūrusiame Karlshamno mieste-uoste. ​Leiskitės į ekskursiją su klase ir patys viską išbandykite!

Į kelionės paketą įtraukta:

  • P​erkėlimas DFDS keltu Klaipėda – Karlshamnas – Klaipėda
  •  2 nakvynės kelte 4-vietėse kajutėse be lango
  •  Kuro priemoka
  • 2 pusryčiai ir 1 vakarienė kelte (vakarienė keliaujant iš Karlshamno)​
  •  Įėjimo bilietas į Kreativum centrą
  •  Apsilankymas Kreativum egzotiniame parke​
  •  Pervežimas autobusu Karlshamno mieste​​​

Atsisiųskite skrajutę Kreativum - kitokia pamoka


Kaip užsisakyti

Dėl informacijos ir bilietų užsakymo prašome kreiptis 
I-V 8:00-17:00 val., Tel: +370 46 395107 arba marketing.lt@dfds.com​. Pasiūlymas galioja iki 2018.06.08
Šis pasiūlymas rekomenduojamas jaunesnio amžiaus moksleiviams. Vyresnio amžiaus moksleiviams rekomenduojama Išvyka į Ka​rlskroną​.​​

Kreativum mokslo centras Švedijoje

Kreativum - nepamirštami įspūdžiai

DFDS keltai iš Klaipėdos į Karlshamną kursuoja kiekvieną dieną 21.00 val. Į Švediją atvyksta 09.00 ryto, a​tgal išvyksta 19.00 val. vietos laiku. Tad turėsite visą dieną pramogoms, o vakare, plaukdami keltu, prie vakarienės stalo galėsite smagiai dalintis patirtais įspūdžiais! 

Informacija Kreativum centre pateikiama anglų, vokiečių ir švedų kalbomis. 
Daugiau informacijos www.kreativum.se​

DAUGIAU APIE KREATIVUM