​Pramogų diena Karlskronoje​

Kviečiame į nepamirštamą klasės išvyką! Atraskite ypatingą Pietų Švedijoje esantį Karlskronos miestą, sudarytą iš 33 salų ir dėl savo išskirtinumo nominuotą UNESCO. Išbandykite jėgas kartu su klasės draugais vykdydami misijas „Boda Borg" paslapčių kambariuose, kuriuose prireiks ir miklių kojų ir išradingos fantazijos. Tik dirbdami komandose sužinosite, ar jums pavyktų išgyventi miške, ištrūkti iš povandeninio laivo ar piratų akiračio. Dienos pramogas užbaigsite „Naval" muziejuje, kuriame susipažinsite su turtinga švedų laivyno istorija, galėsite iš vidaus apžiūrėti tikrą povandeninį laivą bei simuliatoriuje pabandyti suvaldyti laivą esant ekstremalioms oro sąlygoms!

Informatyvi ir pilna įspūdžių moksleivių ekskursija prasidės Klaipėdos uoste. Karlskronos miestą Švedijoje pasieksite plaukdami Baltijos jūra patogiais DFDS keltais. Juose moksleiviai turės erdvės šėlti, sočiai pavalgyti savitarnos restorane bei išsimiegoti kajutėse. O kur dar nepamirštama kelionės jūra patirtis! Susisiekite jau dabar ir padėsime Jums suplanuoti išvyką, kurią mokiniai atsimins dar ilgai!​​​

Į kelionės paketą įtraukta:

  • Perkėlimas DFDS keltu Klaipėda – Karlshamnas – Klaipėda
  • 2 nakvynės kelte 4-vietėse kajutėse be lango
  • Kuro priemoka
  • 2 pusryčiai ir 1 vakarienė kelte (vakarienė keliaujant iš Karlshamno)​
  • Įėjimo bilietas į Boda Borg centrą
  • Įėjimo bilietas į jūrinį muziejų​
  • Pervežimas autobusu Švedijoje​

KAIP UŽSISAKYTI

Dėl informacijos ir bilietų užsakymo kreipkitės: 

el. paštu greta.milisauskaite@dfds.com arba telefonu +370 692 84092. 


Šis pasiūlymas rekomenduojamas vyresniems moksleiviams. Jaunesniems moksleiviams rekomenduojama kelionė į Karlshamną. ​
Karlskronos jūrinis muziejus - Naval Museum

​Boda Borg centras ir jūrų muziejus

Neįprasta pramoga tavęs ir tavo draugų laukia Boda Borg'o paslapčių kambariuose. Ar tikrai esi pakankamai gudrus ir sumanus, kad per skirtą laiką išspręstum 23 mįsles ir ištrūktum iš visų spąstų?

Nepamirštamą įspūdį paliks ir analogo visoje Europoje neturintis Karlskronos jūrinis muziejus - Naval Museum. Čia galėsi susipažinti su turtinga švedų laivyno istorija, iš vidaus apžiūrėti tikrą povandeninį laivą, o jei esi ypatingai smalsus, galėsi išbandyti savo jėgas simuliatoriuje, valdydamas laivą ekstremaliomis oro sąlygomis.

DAUGIAU APIE KARLSKRONĄ​

darugai DFDS kelto denyje

Kelionė jūra su klase

Kelionė Baltijos jūra su klase – ypatinga patirtis. Erdviame kelte turėsite daug vietos šėlti, žaisti įviariausius žaidimus ir stebėti tolstančius Lietuvos krantus. Savitarnos restorane galėsite sočiai papusryčiauti ir pavakarieniauti, rinkdamiesi iš skirtingų patiekalų. 

Išsimiegosite ir pailsėsite patogiose keturvietėse kajutėse. DFDS keltai Klaipėdos uostą palieka kiekvieną dieną, 21.00 val., o į Švediją atvyksta 09.00 ryto. Atgal iš Švedijos išvyksta 19.00 val. vietos laiku. Tad turėsite visą dieną pramogoms!