​Pramogų diena Karlskronoje​

Susipažink su draugišku Lietuvai Karlskronos miestu. Kultūrinius ryšius Klaipėda ir Karlskrona įamžino savo aikštes pavadinę miestų vardais. Taip Karlskronoje atsirado Klaipėdos aikštė, o Klaipėdoje – Karlskronos. Pasigrožėk tipišku pietinės Švedijos pakrantės kraštovaizdžiu – salų archipelagu. Ne veltui Karlskrona vadinama švediškąją „Venecija“ . Ji pastatyta ant 33 salų ir yra UNESCO nominuota kaip Blekingės archipelago biosferos dalis.

Pasidžiauk 2 n./1 d. smagia išvyka su klase į Karlskronos miestelį Švedijoje. Informatyvi, žaisminga, pilna naujų įspūdžių bei atradimų ekskursija kaimyninėje šalyje garantuota!

Į kelionės paketą įtraukta:

  • Perkėlimas DFDS keltu Klaipėda – Karlshamnas – Klaipėda
  • 2 nakvynės kelte 4-vietėse kajutėse be lango
  • Kuro priemoka
  • 2 pusryčiai ir 1 vakarienė kelte (vakarienė keliaujant iš Karlshamno)​
  • Įėjimo bilietas į Boda Borg centrą
  • Įėjimo bilietas į jūrinį muziejų​
  • Pervežimas autobusu Švedijoje​

Atsisiųskite skrajutę su klase į švediškąją Veneciją


KAIP UŽSISAKYTI

Dėl informacijos ir bilietų užsakymo prašome kreiptis 
I-V 8:00-17:00 val., Tel: +370 46 395107 ​ arba marketing.lt@dfds.com​​. Pasiūlymas galioja iki 2018.06.08​.
Šis pasiūlymas rekomenduojamas vyresniems moksleiviams. Jaunesniems moksleiviams rekomenduojama išvyka į mokslo centrą "KREATIVUM". ​


Karlskronos jūrinis muziejus - Naval Museum

​Boda Borg centras ir jūrų muziejus

Neįprasta pramoga tavęs ir tavo draugų laukia Boda Borg‘o paslapčių kambariuose. Ar tikrai esi pakankamai gudrus ir sumanus, kad per skirtą laiką išspręstum 23 mįsles ir ištrūktum iš visų spąstų? 
Nepamirštamą įspūdį paliks ir analogo visoje Europoje neturintis Karlskronos jūrinis muziejus - Naval Museum. Čia galėsi susipažinti su turtinga švedų laivyno istorija, iš vidaus apžiūrėti tikrą povandeninį laivą, o jei esi ypatingai smalsus, galėsi išbandyti savo jėgas simuliatoriuje, valdydamas laivą ekstremaliomis oro sąlygomis.​
darugai DFDS kelto denyje

Kelionė jūra su klase

Kelte tavęs laukia skanūs ir sotūs pusryčiai, jauki kajutė, parduotuvė, atvirame denyje - jūros ošimas, vėjo gaudesys ir beribis horizontas – pajusk laisvę viduje, pašėlk! Plaukdamas namo, po vakarienės kelto restorane, dalinkis dienos įspūdžiais su klasės draugais, surenk įdomiausios istorijos konkursą ar tiesiog smagų plepėjimą kajutėje iki paryčių! DFDS keltai iš Klaipėdos į Karlshamną kursuoja kiekvieną dieną, 21.00 val., į Švediją atvyksta 09.00 ryto. Atgal išvyksta 19.00 val. vietos laiku. Tad turėsite visą dieną pramogoms! 

DAUGIAU APIE KARLSKRONĄ​