puiki​​​​​​ išvykos idėja dviem ar su šeima ​

Siūlome leistis į smagią išvyką jūra bei aplankyti bene moderniausią ir daniškai kultūrai artimą Švedijos miestą. Šis miestas ypatingai patrauklus mėgstantiems apsipirkti. 

Kelionės į Švediją metu stebėsite romantiškus jūros vaizdus, o patogioje kajutėje su iliuminatoriumi gerai pailsėsite ir išsimiegosite. Plaukdami DFDS keltais iki Karlshamno uosto ar atgal nenuobodžiausite - galėsite nerūpestingai leisti laiką kelto baruose, ragauti gurmaniškus patiekalus a la carte restorane Mare Balticum ar patraukliomis kainomis įsigyti gerai žinomų ženklų kvepalų bei kitų lauktuvių savo artimiesiems kelto parduotuvėse. Vakare išplaukę iš Klaipėdos, ryte, pailsėję, išsimiegoję  ir skaniai papusryčiavę, atvyksite į Karlshamną ir galėsite tęsti savo kelionę link vakarinės Švedijos pakrantės. Nuo Karlshamno uosto iki Malmės jums liks tik 150 km.

​Planuojantiems apsipirkti

Mobilia - vienas populiariausių prekybos centrų regione. Jame rasite gausybę drabužių, avalynės parduotuvių. Taip pat veikia didžiulė ICA maisto prekių parduotuvė. 

Trangeln - d​idžiausias prekybos centras Malmės mieste, kuris įsikūręs pačiame centre, apsipirkimų gatvės Södra Förstadgatan gale. Jame veikia daugiau kaip 75 parduotuvės. 

Entré - populiarus prekybos centras, kuriame įsikūrusios tokios parduotuvės, kaip H&M, G-Star Raw, Yves Rocher, Mango, Ecco, Esprit, Deichmann, Next.​

Emporia​ - didžiausias ir moderniausiais prekybos centras Skandinavijoje, per dieną aptarnaujantis apie 25000 lankytojų. 200 parduotuvių vienoje vietoje – pasiruoškite užtrukti visą dieną ar ilgiau. ​

Malmė


DAUGIAU IDĖJŲ ​MALMĖJE

 

Nukeliaukite į Švediją su DFDS

Kelionė keltu iš Klaipėdos į Karlshamną trunka 12 val. Plaukiama nakties metu, todėl ryte, puikiai pailsėję ir papusryčiavę, galėsite tęsti kelionę automobiliu ar Švedijos viešuoju transportu. Nuo Karlshamno iki Malmės vos 150 km.  DFDS kelto bilietą galite įsigyti, spausdami aukščiau esantį oranžinį mygtuką UŽSISAKYTI, o nakvynę Malmėje galite planuoti, pasinaudodami Booking.com viešbučių užsakymo sistema žemiau.​

 

Booking.com

Pastaba: viešbučių užsakymai per Booking.com yra nesusiję su kelto bilietų užsakymais, todėl iškilus klausimams dėl viešbučių, prašome kreiptis tiesiogiai į Booking.com.