​​Baisus ir linksmas Helovinas Tivoli parke

​Svarstote, kaip pradžiuginti savo artimuosius vis labiau šąlant orams? Ruduo gali būti linksmas! ​​Leiskitės į nepamirštamą kelionę jūra ir aplankykite Kopenhagoje esantį Tivoli pramogų parką. Artėjant linksmiausiai rudens šventei - Helovinui, parkas atrodo išties įspūdingai! Vakare išplaukę iš Klaipėdos, ryte, pailsėję, išsimiegoję  ir skaniai papusryčiavę, atvyksite į Karlshamną ir galėsite tęsti savo kelionę. Nuo Karlshamno uosto iki Kopenhagos jums liks tik 190 km.​ 3 nakvynių kelionė į Kopenhagą nuo 294​ € dviem.

Į kainą įskaičiuota:

  • Kelto bilietas kajutėje su langu 2 asmenims
  • Pusryčiai kelto savitarnos restorane 2 asmenims​ į abi puses
  • 1 automobilio perkėlimas į abi puses
  • ​​​​1 nakvynė su pusryčiais​ "WakeUp" viešbutyje​, Kopenhagoje


​​Šiais metais Tivoli parkas pasitinka pasipuošęs 20.000 moliūgų kostiumu dekoruotu vorais, juodomis katėmis, šiaudinėmis kaliausėmis ir mistinėmis būtybėmis. Vakarui atėjus, vaizdas dar įspūdingesnis - tikras muzikos, šviesų, dūmų ir lazerių šou, kurio negalima prakeisti! Parke vyks naktinis monstrų paradas, vaikus džiugins parko gyventojas Petzi, vyks didžiausio Danijos moliūgo rinkimai. Tapkite liudininkais didžiulio parado su daugiau kaip 200 baisiųjų persirengėlių​, Helovino gerbėjų, kurie galiausiai sugužės į Tivoli parką. Kas gali žinoti, galbūt jūs sėdėsite šalia baisios raganos, zombio ar vaiduoklio Tivoli karuselėse?​

Čia vyks moliūgų augintojų varžytuvės "Didžiausias Danijos moliūgas-gigantas 2016". Įdomu, kokio dydžio moliūgai atkeliaus šiais metais? Juk praeitų metų laimėtojas svėrė net 200 kilogramų!

Tikriems zombių medžiotojams Tivoli sukūrė specialią programėlę. Parsisiuntę žaidimą į savo telefoną, galėsite vaikščioti po parką ir išvaduoti jį nuo zombių invazijos. 

Įsigiję neribotą bilietą (apie 30 EUR) galėsite suptis, pramogauti į valias​. Specialiai Helovino proga veiks ​raganų karuselė, vaiduoklių traukinys, ir dvi senosios karuselės, kurios kviečia lankytojus suptis tik per Heloviną ir Kalėdas.

Helovino pramogos vyks spalio 14 d.- lapkričio 6 d.Bilietų kainos

Įėjimas I-IV - 110 DKK (15 EUR), V-VII - 120 DKK (17 EUR)​. Vaikams iki 8 metų, įėjimas nemokamas.

Neribotas visos dienos bilietas - 220 DKK (30 EUR).

Darbo laikas

I-IV - 11:00 - 23:00

V-VII - 11:00 - 24:00​

Adresas:

Vesterbrogade 3
1630 Copenhagen
Denmark