Helovino pramogos Kopenhagoje​

​Svarstote, kaip pradžiuginti savo šeimą rudens atostogų metu? Leiskitės į nepamirštamą kelionę jūra ir sutikite linksmiausią rudens šventę, Heloviną, įspūdingame Tivoli parke, Kopenhagos širdyje! Įvairios pramogos ir atrakcijos nustebins tiek mažuosius, tiek ir vyresniuosius šio parko lankytojus. Keliaukite su DFDS į Karlshamną Švedijoje ir kirtę žymųjį Oresund tiltą vos per keletą valandų pasieksite Kopenhagą! Patogus poilsis, maloni kelionė bei svarbiausia – neįkainojamas laikas su kartu, tai viskas ko reikia geriausioms šeimos atostogoms!


  • Keliaujant keltu bagažas neribojamas – kartu vežkitės viską ko reikia šeimos atostogoms!​
  • Pailsėkite ir patogiai išsimiegokite kajutėse.
  • Rinkitės Jums patogiausią kelionės datą – keltai į Švediją plaukia kiekvieną dieną!​
  • Atsipalaiduokite, kol vaikai šėls žaidimų kambaryje. ​
  • Įsigykite Oresund tilto bilietą 53% pigiau!​
 Helovinas Tivoli parke​

Nuo spalio 12 iki lapkričio 4 dienos, Tivoli parkas lankytojus pasitiks pasipuošęs, 20 000 besišypsančių moliūgų, draugiškai nusiteikusių vaiduoklių bei visur besiraizgančių voratinklių, dekoracijomis. Sutemus parke galėsite mėgautis įspūdingais muzikos, šviesų, dūmų ir lazerių pasirodymais. Mažuosius Tivoli lankytojus užims ir linksmins parko gyventojas Petzi, o vyresnieji galės patikrinti savo drąsą išbandydami atrakcionus ir karuseles.

Kaip ir kasmet, čia vyks moliūgų augintojų varžytuvės, kurių metu bus renkamas didžiausias moliūgas Danijoje! Taip pat vyks šventiniai paradai su vaiduokliais, zombiais ir raganomis. Tikriems zombių medžiotojams Tivoli net  sukūrė specialią programėlę, kurią parsisiuntę į savo telefoną, galėsite ieškoti parke pasislėpusių zombių ir su jais nusifotografuoti!  

Helovino pramogos vyks spalio 12 d.- lapkričio 4  d. Daugiau informacijos: https://www.tivoligardens.com/en/​​


Kelionė keltu

Kelionė keltu - tai puikiai visos šeimos poreikiams pritaikytas keliavimo būdas. Keliaudami savo nuosavu automobiliu galėsite susikrauti visus atostogoms reikalingus daiktus, tad kelionės metu jausitės saugiai ir patogiai. Kelionė keltu mažiesiems mūsų keleiviams tikrai neprailgs. Erdviame kelte vaikai turės daug vietos šėlti, žaisti įvairiausius žaidimus ir kartu su tėvais leisti laiką atvirame denyje stebint tolstančius krantus. Taip pat, kiekviename DFDS kelte yra įrengti saugūs vaikų žaidimų kambariai, kuriuose mažieji keleiviai gali piešti, žaisti su kitais vaikais bei žiūrėti animacinius filmukus. Kelionės metu kviečiame užsukti ir į visai šeimai pritaikytą Mare Balticum restoraną. Jame mūsų virtuvės šefas kruopščiai paruoš patiekalus ir desertus specialiai jums. O mažieji mūsų restorano lankytojai tikrai ras ką išsirinkti iš nuotaikingo meniu vaikams Linksmasis piratas! Keliaukite keltu su šeima ir mėgaukitės puikiomis atostogomis!

​