​​Baisus ir linksmas Helovinas Tivoli parke

​Svarstote, kaip pradžiuginti savo artimuosius vis labiau šąlant orams? Ruduo gali būti linksmas! ​​Leiskitės į nepamirštamą kelionę jūra ir aplankykite Kopenhagoje esantį Tivoli pramogų parką. Artėjant linksmiausiai rudens šventei - Helovinui, parkas atrodo išties įspūdingai! Vakare išplaukę iš Klaipėdos, ryte, pailsėję, išsimiegoję  ir skaniai papusryčiavę, atvyksite į Karlshamną ir galėsite tęsti savo kelionę. Nuo Karlshamno uosto iki Kopenhagos jums liks tik 190 km.​ 3 nakvynių kelionė į Kopenhagą nuo 299​ € dviem.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Kelto bilietas kajutėje su langu į abi puses
  • Pusryčiai kelto savitarnos restorane į abi puses
  • 1 automobilio perkėlimas į abi puses​
  • Kuro priemokos keleiviams ir automobiliui​
  • 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais Kopenhagoje​
  • ​Galimybė įsigyti Oresundo tilto bilietus su 53% nuolaida
  • ​Perkant kelionę, 4-ame žingsnyje papildomai galima įsigyti Blue Planet akvariumo bilietą su įėjimu be eilės bei bilietus į Tivoli pramogų parką 33 % pigiau

 

​​Helovinas Tivoli parke

Šiais metais Tivoli parkas pasitinka pasipuošęs 20.000 moliūgų kostiumu dekoruotu vorais, juodomis katėmis, šiaudinėmis kaliausėmis ir mistinėmis būtybėmis. Vakarui atėjus, vaizdas dar įspūdingesnis - tikras muzikos, šviesų, dūmų ir lazerių šou, kurio negalima prakeisti! Parke vyks naktinis monstrų paradas, vaikus džiugins parko gyventojas Petzi, vyks didžiausio Danijos moliūgo rinkimai. Tapkite liudininkais didžiulio parado su daugiau kaip 200 baisiųjų persirengėlių​, Helovino gerbėjų, kurie galiausiai sugužės į Tivoli parką. Kas gali žinoti, galbūt jūs sėdėsite šalia baisios raganos, zombio ar vaiduoklio Tivoli karuselėse?​

Čia vyks moliūgų augintojų varžytuvės "Didžiausias Danijos moliūgas-gigantas 2016". Įdomu, kokio dydžio moliūgai atkeliaus šiais metais? Juk praeitų metų laimėtojas svėrė net 200 kilogramų!

Tikriems zombių medžiotojams Tivoli sukūrė specialią programėlę. Parsisiuntę žaidimą į savo telefoną, galėsite vaikščioti po parką ir išvaduoti jį nuo zombių invazijos. 

Įsigiję neribotą bilietą internetu su 33% nuolaida galėsite suptis, pramogauti į valias​. Specialiai Helovino proga veiks ​raganų karuselė, vaiduoklių traukinys, ir dvi senosios karuselės, kurios kviečia lankytojus suptis tik per Heloviną ir Kalėdas.

Helovino pramogos vyks spalio 13 d.- lapkričio 5​​ d.


Darbo laikas

I-IV - 11:00 - 23:00

V-VII - 11:00 - 24:00​

Adresas:

Vesterbrogade 3
1630 Copenhagen
Denmark