Helovino pramogos Geteborge ​

Šį rudenį leiskitės į pašėlusių nuotykių kelionę į Švediją ir patirkite neišdildomų įspūdžių kartu su šeima! Keliaukite į Vakarų Švedijos sostinę Geteborgą ir aplankykite įspūdingąjį, Helovino dvasia dvelkiantį, Liseberg atrakcionų parka bei susipažinkite su įdomiuoju mokslu Universeum mokslo centre. Šeimos atostogų kelionei rinkitės DFDS ir pasiekite Švediją patogiai pailsėję! Vakare įsikūrę patogiose kajutėse, ryte atsibusite jau Švedijoje!


  • Keliaujant keltu bagažas neribojamas – kartu vežkitės viską ko reikia šeimos atostogoms!
  • Pailsėkite ir patogiai išsimiegokite kajutėse.
  • Rinkitės Jums patogiausią kelionės datą - keltai į Švediją plaukia kiekvieną dieną!​
  • Atsipalaiduokite, kol vaikai šėls žaidimų kambaryje. 
  • Naktinis plaukimas sutaupys jums pramogų dieną
Helovino šėlsmas Liseberg parke

Šiais metais Helovino šventė Liseberg atrakcionų parke prasidės spalio 12 dieną ir tęsis iki pat lapkričio 4! Šiuo laikotarpiu pramogų parke atgis šiurpą keliantys padarai, siaubo namai, net 39 atrakcionai, karuselės ir net valgiai! Pamirškite vaikiškus prietarus apie juodas kates, sudaužytus veidrodžius ar kopėčias, kai tamsos padarai yra priversti išlįsti į dienos šviesą, reikalai tampa kur kas rimtesni.. Tačiau kaip visada, Liseberg laukia ne tik didesnių, bet ir mažųjų lankytojų. Juokų ir saldainių užteks visiems! Tad jei seniai svajojate apie kraują stingdančius nuotykius visai šeimai, keliaukite į Liseberg parką ir pasinerkite į pašėlusias pramogas jau šį rudenį!

Parkas veikia: spalio 12-14 d. ir 19-21 d. Spalio 26 d. – lapkričio 4 d.

Daugiau informacijos 

Kraupūs eksperimentai Universeum mokslo parke

Universeum mokslo centras siūlo siaubingus nuotykius smalsiems, bebaimiams lankytojams spalio 27 d. - lapkričio 4 d. Čia bus atliekami kraują stingdantys eksperimentai chemijos, fizikos, biologijos ir technologijų mokslų srityse.  Apsilankymo metu patys galėsite pamatyti ir išbandyti įvairius mokslo eksperimentus, pasitikrinti savo žinias apie vampyrus, šikšnosparnius ir kitus kraujasiurbius. ​

Daugiau informacijos​​