​​Keltų linijos Klaipėda - Karlshamnas Specialus pasiūlymas

Pasinaudoti keltų linija Klaipėda-Karlshamnas rekomenduojame keliaujantiems į Švediją, Norvegiją ar Daniją. Kelionė DFDS keltu iš Klaipėdos į Karlshamno uostą - m​​aloni ir nevarginanti. Plaukdami visą laiką galėsite skirti poilsiui - nusiprausti, sočiai pavalgyti savitarnos ar užsakomųjų patiekalų restorane,  atsipalaiduoti kelto baruose ar nusipirkti malonių smulkmenų kelto parduotuvėje. Ryte, gerai išsimiegoję, sočiai papusryčiavę, galėsite tęsti savo kelionę toliau, vis dar su pilnu kuro baku.

 •  Dar patogesnis grafikas ir daugiau reisų į abi puses
 • Kartu keliauja ir jūsų automobilis
 • Poilsis kajutėje, kur rasite visus būtinus patogumus
 • Bagažas neribojamas ir neapmokestinamas
Planuojantiems keliauti į Švediją ar iš jos su automobiliu, siūlome pasinaudoti ne tik patogiu tvarkaraščiu, bet ir puikiu pasiūlymu - vieta keturvietėje kajutėje iš/į Karlshamną tik 50 EUR. ​Susipažinkite su taikomomis specialiosmis sąlygomis žemiau​.​
 

Keliaujant iš Klaipėdos:

Keliaujant iš Karlshamno:

Pasiūlymas galioja ir maršrutui Klaipėda-Kylis​.

 

Viešbučių užsakymas

Jeigu planuojate nakvynę viešbutyje, siūlome pasinaudoti Booking.com viešbučių užsakymo paslauga. Į laukelį "Kelionės kryptis" įrašykite miestą, kuriame ketinate apsistoti, pasirinkite pageidaujamas datas ir paspauskite "Ieškoti".


 
Booking.com
​Pastaba: viešbučių užsakymai per Booking.com yra nesusiję su kelto bilietų užsakymais, todėl iškilus klausimams dėl viešbučių, prašome kreiptis tiesiogiai į Booking.com.​

  Maitinimo kuponų kainos, užsakant bilietą internetu

  Kelte yra dviejų tipų restoranai. Savitarnos restorane patogu norintiems greitai užkąsti ar sočiai pavakarieniauti. Užsakomųjų patiekalų restorane valgiai gaminami pagal individualius užsakymus iš restorano meniu. ​Užsisakykite maitinimą iš anksto, perkant bilietą internetu ir sutaupykite iki 10% kainos, kurią mokėtumėte kelte​​​:

  • ​​​ Pusryčiai suaugusiems ir paaugliams nuo 12 metų - 7,5 €, 4-11 metų vaikams - 3,75 €, 0-3 metų vaikams - nemokamai.
  • Pietūs suaugusiems ir paaugliams nuo 12 metų - 14 €, 4-11 metų vaikams - 7 €, 0-3 metų vaikams - nemokamai.
  • Vakarienė suaugusiems ir paaugliams nuo 12 metų - 14 €, 4-11 metų vaikams - 7 €, 0-3 metų vaikams - nemokamai.
  Vakarienę ar pietus kelto užsakomųjų patiekalų restorane ''MARE BALTICUM'' galite užsisakyti iš anksto, perkant bilietą internetu, ir sutaupyti​:
  • 2-jų patiekalų pietūs/vakarienė suaugusiems ir paaugliams nuo 12 metų - 20 €, 4-11 metų vaikams - 10 €.
  • 3-jų patiekalų pietūs/vakarienė suaugusiems ir paaugliams nuo 12 metų - 23 €, 4-11 metų vaikams - 11,50 €.