​​​Kelionė į Švediją - Geriau keliaukime kartu!

​​​Išbandykite Danijos ar Švedijos garsiuosius atrakcionų parkus ar leiskitės į skandinaviškas pramogas kartu su draugais. Kelionė automobiliu jums neprailgs, jei keliausite jūra DFDS keltais į Švediją.  Naktinis plaukimas leis jums sutaupyti visą atostogų dieną. Vakare išplaukę iš Klaipėdos, galėsite ramiai ilsėtis patogioje kajutėje su iliuminatoriumi, kur nuostabūs jūros vaizdai, bangos ir gaivus brizas nuteiks jus romantiškai bei padės užmiršti kasdienius rūpesčius. Jūsų poilsis jau prasidėjo!

Gražiu oru atvirame denyje galėsite mėgautis saulės voniomis ir saulėlydžiu ar smagiai vakaroti baruose, apsilankyti kelto parduotuvėje ir už patrauklią kainą įsigyti gerai žinomų ženklų kvepalų bei kitų lauktuvių savo artimiesiems. Mūsų restoranuose, skanaudami iš meniu pasirinktus patiekalus bei gurkšnodami mėgstamą vyną, pro panoraminius iliuminatorius galėsite stebėti jūros bangų žaismą bei maloniai leisite laiką stilingoje restorano aplinkoje. Kitą rytą iš kelto išvažiuosite sotūs, pailsėję, gerai nusiteikę ir jau galėsite grožėtis Švedijos salų archipelagu bei toliau saugiai tęsti savo kelionę automobiliu su vis dar pilnu kuro baku.
 • Patogus keltų tvarkaraštis - išvykimai kiekvieną vakarą, atvykimai - ryte.
 • Naktinis plaukimas padės sutaupyti naudingą dienos laiką
 • Tausojamas automobilis ir kuras​
 • Ypač patogu keliaujant su vaikais​
 • ​Galima keliauti su savo augintiniu
 • Bagažas neapmokestinamas ir jo kiekis neribojamas
 • Patogi Karlshamno keltų terminalo vieta – išvengdami miesto, iškart pateksite į pagrindinę P.Švedijos magistralę E22, jungiančią Švedijos bei Danijos didmiesčius: iki Karlskronos jums liks 60 km, iki Malmės – 150 km, iki Kopenhagos- 190 km, iki Gėteborgo – 300 km.
 • Danijoje jūsų laukia žymieji pramogų parkai: Tivoli (Kopenhagoje) – 190 km, Bakken – 220 km, Legolandas – 450 km nuo Kralshamno uosto
 • Švedijoje jūsų laukia garsieji nuotykių parkai: Lisbergas (Gėteborge)- 300 km, High Chaparral – 160 km, Eriksberg safari parkas – 15 km nuo Kralshamno uosto​​​
 
​​​Dėmesio: atšaukus spec. pasiūlymą, pinigai negrąžinami. 

 
Pasiūlymas galioja iš maršrutui Klaipėda - Kylis​​

Atrakcionų parkai​

 • Danija – tikras rojus šeimos atostogoms. Apsilankę Kopenhagoje su šeima, “nušausite du zuikius”: išbandysite Tivoli atrakcionus ir susipažinsite su nepaprasto architektūrinio grožio bei kontrastingo stiliaus miestu. Jei pritrūksite pramogų sostinėje, jos pašonėje apsilankykite Bakken – seniausiame Danijos atrakcionų parke. Na, o jeigu numatėte ilgesnes atostogas, tuomet rekomenduojame Legolendą.
 • Šeimai su vaikais siūlome išbandyti ir 2017 metų Naujieną – Gėteborgo Liseberg atrakcionų parką. Šiame pramogų prisotintame Švedijos mieste turėsite veiklos net kelioms dienoms. O pakeliui iš Gėteborgo į Karlshamną nepraleiskite progos užsukti į Laukinių vakarų epochos nuotykių parką High Chaparral. Rekomendacijos, ką aplankyti Danijoje ar Švedijoje:

Pramogos didmiesčiuose​

 • Kopenhaga - vienas populiariausių lankytinų miestų Europoje. Miestas žinomas ne tik dėl savo karališkos istorijos, vienos seniausių ir įspūdingiausių architektūrų, bet ir garsėja geriausiais pasaulyje restoranais, alaus kultūra, meile dviračiams ir laimingiausiais žmonėmis pasaulyje! 
 • Gėteborgas (Göteborg) yra antras pagal dydį Švedijos miestas ir didžiausias Skandinavijoje jūrų uostas, įsikūręs Švedijos vakarinėje pakrantėje. Todėl be laivų, Volvo, 20 muziejų ir pramogų parko Liseberg čia verta pamatyti ir nuostabaus grožio salų archipelagą, kurį galėsite apžiūrėti valtimi arba keltu.