​Keliaukite švęsti Oktoberfestą Vokietijoje!

Vokiečiai tikrai žino kaip linksmintis rudenį! Nuo pat rugsėjo vidurio Vokietijos miestus užplūsta svečiai iš įvairiausių pasaulio kampelių švęsti Oktoberfestą. Iš festivalio centro Miunchene Oktoberfesto nuotaika ir įvairūs renginiai pasklinda po visą šalį iki pat Šiaurės Vokietijos. Aplankykite garsiausią rudens festivalį Europoje ir jūs pasinaudodami specialia 25% nuolaida kelionei!

Kelionės DFDS keltu privalumai:

  • Patogus keltų tvarkaraštis.
  • Poilsis ir komfortas kajutėse.
  • Kelte veikiančios paslaugos: restoranai, barai, parduotuvė.
​​​​​​Dėmesio: atšaukus spec. pasiūlymą, pinigai negrąžinami. 

Paslaugos keltuose

Keliaudami į Vokietiją nuo rugsėjo iki spalio vidurio keltuose galėsite pajausti Oktoberfesto atmosferą. Nepraleiskite progos paragauti gardžių virtuvės šefų patiekalų iš atsinaujinusio rudens meniu Mare Balticum restorane bei pasinaudoti specialiais Oktoberfesto pasiūlymais baruose ir savitarnos restorane. Keliaudami su vaikais, galėsite mėgautis ramia kelione, kol vaikai šėls žaidimų kambariuose, kuriuose taip pat galės žiūrėti ir animacinius filmukus. Patogios kajutės, skanus maistas ir rami kelionė jūra – kas gali būti geriau?

Oktoberfestas Vokietijoje

Oktoberfestas tai tikriausiai vienas žymiausių festivalių pasaulyje kasmet pritraukiantis į Vokietiją milijonus smalsuolių iš viso pasaulio. Ši šventė gimė Miunchene, tad tikrąją jos dvasią galite pajausti būtent Bavarijos regione esančiuose miestuose. Tačiau nuo rugsėjo Oktoberfesto karštinė užlieja ir kitus Vokietijos regionus bei miestus, kuriuose galima rasti daugybę renginių, į kuriuos vokiečiai renkasi pasipuošę tradiciniais kostiumais, ragauja vokiškus gėrimus ir bavariškus patiekalus bei linksminasi pagal folklorinę muziką!

SKAITYTI DAUGIAU​   ​​