20% nuolaida šeimoms!

Leiskitės į nepamirštamą kelionę jūra ir mėgaukitės laiku kartu vykstant į populiariausias šeimos atostogų vietas Vokietijoje ir Švedijoje. Keliaudami keltu su vaikais pasinaudokite 20% nuolaida kajutei! Patogus poilsis, maloni kelionė bei svarbiausia – neįkainojamas laikas kartu, tai viskas ko reikia geriausioms šeimos atostogoms!​

Kelionės DFDS keltu privalumai: ​

  • Keliaujant keltu bagažas neribojamas – kartu vežkitės viską ko reikia šeimos atostogoms!
  • Patogios kajutės, kuriose galėsite ramiai ilsėtis.​
  • Keltai į Švediją ir Vokietiją plaukia kiekvieną dieną.
  • Keltuose įrengti žaidimų kambariai, veikia restoranai su vaikišku meniu. ​


​​

Atostogų idėjos Vokietijoje

Vokietija – populiari šeimos atostogų kryptis bei puikus pasirinkimas siekiantiems turiningų ir įdomių atostogų! Nuo nuostabaus grožio kraštovaizdžių iki viduramžius menančių miestų ir moderniausių pramogų – čia rasite visko. Paruošėme jums keletą maršrutų puikiai tinkančių šeimos atostogoms:​

Pažintinė ir pramoginė kelionė

Pramogos Šiaurės Vokietijoje​

​Vokietijos kontrastai


Atostogų idėjos Skandinavijoje

Skandinavijos šalys yra ypač draugiškos keliaujantiems su vaikais. Keliaudami jose rasite daug parkų, muziejų, restoranų ir kavinių pritaikytų mažiesiems lankytojams. Siūlome jums keletą idėjų atostogoms Skandinavijoje:

Pietų Švedija dviračiais

Gražiausios Danijos vietos

Nesibaigiančios linksmybės Švedijoje

​​ 

Kelionė keltu - tai puikiai visos šeimos poreikiams pritaikytas keliavimo būdas. Keliaudami savo automobiliu galėsite vežtis visus atostogoms reikalingus daiktus, tad išvykos metu jausitės saugiai ir patogiai. Kelionė keltu mažiesiems mūsų keleiviams tikrai neprailgs. Erdviame kelte vaikai turės daug vietos šėlti, žaisti įvairiausius žaidimus ir kartu su tėvais leisti laiką atvirame denyje stebint tolstančius krantus. Taip pat, kiekviename DFDS kelte yra įrengti saugūs vaikų žaidimų kambariai, kuriuose mažieji keleiviai gali piešti, žaisti su kitais vaikais bei žiūrėti animacinius filmukus.

Kelionės metu kviečiame užsukti ir į visai šeimai pritaikytą „Mare Balticum" restoraną. Jame mūsų virtuvės šefas kruopščiai paruoš patiekalus ir desertus specialiai jums. O mažieji mūsų restorano lankytojai tikrai ras ką išsirinkti iš nuotaikingo meniu vaikams „Linksmasis piratas"! Keliaukite keltu su šeima ir mėgaukitės puikiomis atostogomis!