Pradėk planuoti savo kelionę motociklu jau dabar!

Praleisk nuobodžius greitkelius ir leiskis į nuotykių kupiną kelionę po dar neatrastas Skandinavijos ar Vakarų Europos vietas! Keliaujant su DFDS galėsi pailsėti, sočiai pavalgyti ir pasimėgauti išskirtine kelione jūra, o mes pasirūpinsime, kad tavo motociklas kelionės tikslą pasiektų saugiai!

Kelionės DFDS keltu privalumai:​

  • Saugus motociklo gabenimas
  • Patogus keltų tvarkaraštis
  • Poilsis ir komfortas kajutėse​
  • Kelte veikiančios paslaugos: restoranai, baras, kavinė, parduotuvė.
​​​​
​ ​

Švedija

Kelionė į Švediją nustebins net visko mačiusius keliautojus! Tūkstančiai ežerų, kilometrus besidriekiančios miškų grandinės, uolėti salynai, skandinaviškos architektūros šedevrai ir autentiški per šimtus metų nepakitę kaimeliai – tai tik maža dalis to, ką ši šalis gali pasiūlyti. ​Tad nieko nelaukite, keliaukite į Švediją savo motociklu ir pasijauskite tikrais kelių vikingais!

Skaityti daugiau​   ​

Vokietija

Vokietija – puiki atostogų kryptis siekiantiems įspūdžių kupinų atostogų. Ši šalis išties turi ką pasiūlyti istorijos ir kultūros gerbėjams. Tačiau ir ieškantys ypatingų gamtos kampelių bus nustebinti Vokietijos kraštovaizdžiu bei išskirtinio grožio peizažais. 

Kad ir kur bekeliautumėte viešint Vokietijoje Jus nuolat lydės stebinantys gamtos vaizdai, viduramžių laikus menantys istoriniai objektai ir išskirtinės pramogos!

SKAITYTI DAUGIAU​   ​​