​Praleisk Velykas Lietuvoje​

Didžiausia šventė – tai laikas kartu su šeima. Todėl praleisk Velykas ten, kur tavęs visada laukia. Artimųjų šypsenos, seniai matyti draugai, ilgi ir nuoširdūs pokalbiai - ar gali būti geriau?! Rinkis patogiausią būdą pasiekti Lietuvą su šeima – kelionę DFDS keltu - ir mes pasirūpinsime, kad tavo atostogos prasidėtų tik įlipus į keltą. Paskubėk įsigyti bilietus, nes mažėjant vietų kelte skaičiui, bilietai brangs!​​​

Keliauk su DFDS:​

  •  Patogus keltų tvarkaraštis
  •  Neribojamas bagažas​
  •  Galima keliauti su augintiniu
  •  Žaidimų kambarys vaikams kelte

Žemiau pateikiame apgyvendinimo kainas kelte, kai keliaujate likus savaitei iki Velykų. 

Maršrutui Kylis-Klaipėda

​​

MARŠRUTUI KARLSHAMNAS-KLAIPĖDA

​​

Pastaba: kuo mažiau laisvų vietų lieka iki išvykimo, tuo bilieto kaina gali būti didesnė.​


Paslaugos keltuose

​Mare Balticum restoranas

Įsigyjant kelto bilietus rekomenduojame iškart užsisakyti ir maitinimą, nes taip sumokėsite pigiau. Galite rinktis pietus/vakarienę savitarnos restoraną, kuriame karaliauja naujas pavasariškasis meniu, tačiau švenčių proga siūlome užsukti į a la carte restoraną, kur kelto šefas pasiruošęs jus nustebinti.

À  la carte meniu

Vaikų meniu "Linksmasis piratas"

Vyno korta

​Žaidimų kambarys vaikams

Ne paslaptis, kad daugelis šeimų renkasi kelionę keltu dėl patogaus keliavimo būdo su vaikais. Vietoj chaoso ir nepasitenkinimo, kylančio daug valandų keliaujant automobiliu, jie renkasi ramybę ir gerą nuotaiką kelte. Kol tėveliai ramiai mėgaujasi gėrimais ir maistu restoranuose ar baruose, vaikai smagiai leidžia laiką žaidimų kampelyje.