​Komandos formavimo išvyka jūra į Švediją​

Neginčytina tiesa, jog darbuotojui jaučiantis komandos nariu, didėja lojalumas, atsakomybė ir svarbios dalies įmonėje jausmas. Tad pradėkite tą jausmą kurti, įkvėpkite komandą, sustiprinkite jos dvasią kartu su DFDS!
Išbandykite savo kolektyvo vieningumą, organizuotumą, skatinkite bendravimą ir bendradarbiavimą, ugdykite tarpusavio pasitikėjimą bei kūrybingumą keliaudami keltų į pietinės Švedijos "Veneciją" – Karlskroną. Visa atsakomybė už kelionę keltu ir renginį kitame krante atiteks mums, o unikalūs įspūdžiai, "jūriniai" pokštai, adrenalinas, susidūrus su "švediškais" iššūkiais, nuotykiai bei nepakartojama skandinaviška aplinka ir atmosfera – JUMS.

Į 4 d. kelionės pasiūlymą įskaičiuota:​

 • Kelionė keltu į abi puses (Klaipėda – Karlshamnas – Klaipėda)
 • Apgyvendinimas kelte 4/2-vietėse kajutėse su langu​
 • Pusryčiai kelto Savitarnos restorane į abi puses
 • 3-jų patiekalų vakarienė kelto a la carte restorane į abi puses
 • 1 nakvynė su pusryčiais 3* viešbutyje Karlskronoje, dviviečiame kambaryje
 • ​Iššūkiai Boda Borg paslapčių kambariuose
 • Komandinės rungtys “Penkiakovė”
 • Interaktyvus žaidimas “Green Hat Challenge”
 • 2 pietūs Karlskronoje
 • 1 vakarienė Karlskronoje​
 • Apsilankymas jūriniame muziejuje Marinmuseum su gidu
 • Naktinis turas po garsiausius miesto barus
 • Gera nuotaika!​

Pastabos:

 • Kaina priklauso nuo dalyvių skaičiaus ir Programos trukmės pasirinkimo (1 ar 2 dienų).
 • Programą galima derinti pagal kiekvieno kliento individualų pageidavimą.
 • Dalyvių skaičius neribojamas.
   

​Dėl papildomos informacijos ir kainos paskaičiavimo kreipkitės į marketing.lt@dfds.com arba tel: 8 46 395107, I-V, 8-17 val.


 

Boda Borg

Šiuose galvosūkių kambariuose kompiuteriniai žaidimai perkeliami į realybę. Komandos po 3-5 žmones vykdo įvairias misijas, kurioms įvykdyti prireikia tiek fizinių, tiek protinių žinių. Ar tikrai esate pakankamai gudrūs ir sumanūs, kad per skirtą laiką išspręstumėte 23 mįsles ir ištrūktumėte iš visų spąstų?


 

​Penkiakovė​

1-2 val. trukmės rungtys puikiai tiks, jei norite lengvai ir žaismingai sustiprinti komandinę dvasią. Pasidalykite į 5–8 žmonių komandas ir priimkite iššūkius, kurie pralinksmins ir paskatins diskusijas.


 

​​

Green Hat Challenge​

Tai 90-120 min. trunkantis energingas ir įvairiapusiškas žaidimas, planšetėje turintis 100 skirtingų misijų: nuo fotografijų iki užduočių, kurias vykdydami turite surasti ką nors savo aplinkoje, kad galėtumėte atlikti naujas užduotis. Žaidimo metu sukuriamos sąlygos bendradarbiauti, komanda turi susidoroti su iššūkiais, skatinamas kūrybiškumas ir pasitikėjimas. Pasirinkite tokias užduotis, kurios geriausiai padeda atskleisti jūsų grupės narių gebėjimus! 


Maritimemuseum​

Čia galėsite susipažinti su turtinga švedų laivyno istorija, apžiūrėti iš vidaus tikrą povandeninį laivą, šalia muziejaus prišvartuotą karinį laivą bei senovinę škuną, o ieškantiems daugiau potyrių, siūlome simuliatoriuje išbandyti savo jėgas, valdant laivą ekstremaliomis oro sąlygomis. 

​Kelionė keltu​

Kelte veikia du barai, du restoranai, parduotuvė. Atvirame denyje pasigrožėkite Klaipėdos uosto bei Kuršių nerijos panorama. Bendravimą su kolegomis pratęskite kelto keleivių poilsio zonose su TV, esančių šalia barų. Gerai išsimiegokite jaukiose kajutėse su dušo/WC kambariu, nes rytojus jums žada daug naujų ir nepakartojamų įspūdžių kitame krante...

​​

Karlskrona

Karlskronoje galima pasijusti lyg Venecijoje, kadangi Karlskrona - miestas sudarytas iš 33 salų ir yra UNESCO nominuota, kaip Blekingės archipelago biosferos dalis. Tai saulėčiausia vieta visoje pietinės Švedijos pakrantėje. Miestas išskirtinis ir tuo, kad jis vienintelis iš visų Švedijos miestų, kur dominuoja Baroko architektūra, be to, jame iš ties daug senovinių karinių pastatų.

​​

​3*​ viešbutis Aston​

Viešbutis „Aston" yra 600 m nuo  Karlskronos Centrinės stoties ir Jūrų muziejaus, pačiame UNESCO saugojamame senamiesčio centre. Viešbutyje veikia nemokamas belaidis internetas. Visi kambariai turi plokščiaekranius TV bei kavos/arbatos ruošimo priemones. "Aston" jaukiame valgomajame patiekiami pusryčiai. Svečiai taip pat gali naudotis mikrobangų krosnele. Kiekvieną popietę nemokamai patiekiama arbatos/ kavos, pyragaičiai ir sausainiai.

Vestibiulyje yra kompiuteris su internetu. Personalas mielai rekomenduos vietinius barus ir restoranus.

Svečiai gali užsisakyti turą po salyną laivu iš uosto, kuris yra vos 4 min. pėsčiomis nuo viešbučio.


4* viešbutis Conrad

 
Viešbutis „Hotell Conrad" įsikūręs už 500 metrų nuo Karlskronos centrinės stoties, Fiskartorget aikštės ir yra 14 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio.

Viešbutyje veikia nemokamas belaidis internetas, įrengtas vidaus baseinas ir šiuolaikiški kambariai su plokščiaekraniais televizoriais bei kabeline TV.

Kai kuriuose numeriuose yra įrengtos virtuvės arba šaldytuvai. Viešnagės metu galėsite atsipalaiduoti saunoje ar sode, o vestibiulyje nemokamai pagurkšnoti arbatos bei kavos.