Automobilio perkėlimas nemokamai, užsisakant 4-vietę kajutę!

Pasitinkame pavasarį puikiu pasiūlymu jūsų kelionėms! Keliaukite su DFDS keltais į Vokietiją ar Švediją pigiau, nes tik kovo mėnesį, užsisakant 4-vietę kajutę, automobilio perkėlimas nemokamai! Pirmieji pamatykite pavasario spalvomis nusidažiusius Vokietijos ir Švedijos miestus ir grožėkitės pasakiškais Baltijos jūros vaizdais visos kelionės keltu metu. Kad kelionė būtų dar malonesnė, nepamirškite iš anksto užsisakyti pusryčių, kurie akcijos laikotarpiu kainuos tik €6! Paskubėkite, nes pasiūlymas galioja tik iki kovo 31d! ​​​

Kodėl verta keliauti su DFDS?

  • Jokių bagažo ribojimų – vežkitės viską ko reikia jūsų atostogoms!
  • Patogus keltų tvarkaraštis – rinkitės jums patogiausią kelionės datą. 
  • Patogios kajutės – ilsėkitės ir mėgaukitės ramia kelione be streso.​ ​​
  • Pasinaudokite kelte veikiančiomis paslaugomis: vaikų žaidimų kambariu, restoranu, barais, parduotuve.​ ​


​​​​​Dėmesio: atšaukus spec. pasiūlymą, pinigai negrąžinami. 


Kopenhaga – geriausia kelionių kryptis 2019-aisiais

Ar žinote, kad Kopenhaga Lonely Planet rinkimuose buvo išrinkta geriausia kelionių kryptimi 2019-aisiais? Tikėtina, kad šiemet šį miestą užplūs ypač daug turistų iš visų pasaulio kampelių, tad planuojantiems keliones į žaviąją Danijos sostinę rekomenduojame ten vykti ankstų pavasarį ir išvengti didžiulių lankytojų srautų. Keliaudami su DFDS į Karlshamną, Danijos sostinę pasieksite vos per keletą valandų, kirtę įspūdingą Oresund tiltą, kurio bilietą mūsų keleiviai gali įsigyti perpus pigiau! Ką pamatyti ir nuveikti žaviojoje Danijos sostinėje galite sužinoti mūsų kelionių gide čia​.

Paslaugos kelte

Keliaudami mūsų keltais ne tik pasieksite savo kelionės tikslą patogiai pailsėję, bet ir galėsite pasinaudoti čia veikiančiomis paslaugomis. Kiekviename kelte veikia savitarnos ir užsakomųjų patiekalų restoranai, kuriuose galėsite sočiai ir skaniai pavalgyti. Kapitono bare galėsite užsisakyti mėgstamų gėrimų ir mėgautis jais stebėdami Baltijos jūros tolius. Jei pamiršote pasirūpinti lauktuvėmis – ne bėda, nes jų galėsite įsigyti kelto parduotuvėje. Kelionė neprailgs ir mažiesiems keliautojams, kurie galės praleisti laiką keltuose įrengtuose žaidimų kambariuose bei tikrai ras savo mėgstamą patiekalą iš specialiai vaikams pritaikyto meniu Linksmasis piratas Mare Balticum restorane!