KELTO VICTORIA SEAWAYS RESTORANAI​

​Kelte yra dviejų tipų restoranai. Savitarnos restorane patogu norintiems greitai užkąsti ar sočiai pavakarieniauti. Užsakomųjų patiekalų restorane valgiai gaminami pagal individualius užsakymu iš restorano meniu. Čia geriausia vieta pasmaguriauti, praleisti vakarą prie taurės vyno.

Restoranas "MARE BALTICUM"​


Specialiai rudens kelionių mylėtojams mūsų vadovaujantis virtuvės šefas paruošė ypatingai spalvingą patiekalų kompleksą - kreminė moliūgų-voveraičių sriuba bei burnoje tirpstantis jaučio žandas baravykų padaže. Ar įmanoma atsispirti, ypač už tokią patrauklią kainą?!

73-jų vietų restorane patiekalai gaminami pagal individualius užsakymus iš restorano meniu. Jaukus interjeras suteiks Jums progą pasimėgauti maistu ir ramiai pabendrauti su kelionės partneriais.

Papildoma info:

  • Apranga: pusiau formali
  • Rekomenduojama išankstinė staliuko rezervacija​​

  • Vakarienę ar pietus kelto užsakomųjų patiekalų restorane ''MARE BALTICUM'' galite užsisakyti iš anksto, perkant bilietą internetu, ir sutaupyti.​

​​Savitarnos restoranas​


Puiki proga mūsų keliautojams paskanauti tradicinių "Octoberfest" patiekalų Savitarnos restorane. Šaltam užkandžiui siūlome vokiškas bulvių salotas su šonine, o karštam patiekalui rekomenduojame garsiasias Bratwurst ar Wiener dešreles su troškintais kopūstais.​


Maitinimo kainos perkant bilietą internetu

  • Suaugusiems (12+) pusryčiai 7,5 €, pietūs - 14 €, vakarienė - 14 €;

  • Vaikams (4-11) pusryčiai 3,25 €, pietūs - 7 €, vakarienė - 7 €; 

  • Vaikams (0-3) - maitinimas nemokamas.

Pastaba: Kainos gali keistis.​​​​