​Kelto Regina Seaways parduotuvė​​


Specialūs pasiūlymai​Ieškantiems dovanų idėjų ar norintiems pasirūpinti savo žiemos šalčių nualinta oda, siūlome atkreipti dėmesį į kovo mėnesio pasiūlymą – visai BODY SHOP bei RITUALS produkcijai taikoma nuolaida, kurios dydis nustatomas, ridenant kauliukus tiesiog pačioje parduotuvėje. Tam tikslui reikės atlikti vos tris žingsnius:

  1. Kelionės metu užsukti į kelto parduotuvę;
  2. Išsirinkti prekę iš Body Shop ar Rituals asortimento;
  3. Priėjus prie kasos, išridenti tris kauliukus vienu metu 1 kartą ir, pagal iškritusių taškų sumą sužinoti, kokio konkrečiai dydžio (3%-18%) nuolaida laimėta.

 Linkime apsipirkti smagiai!Dviejų, Lietuvai ypatingai svarbių datų proga kviečiame įsigyti vietinių gamintojų prekes su šventine nuolaida. Tarp lietuviškų prekių rasite ir populiarius, ir išskirtinius produktus, tokius kaip dvispalvis medus, rankų darbo gintaro muilas, prieskonių arbatos ar natūralios vilnos elegantiškos skraistės- nepakeičimas aksesuaras žiemą bei vėsiais vasaros vakarais. Su nuolaida taip pat galėsite įsigyti ir suvenyrų su tautine atributika. Kelto parduotuvėje lietuviškos prekės pažymėtos ženklu "Pagaminta LT".​​


Kelte galite rasti įvairių kokybiškų prekių lauktuvėms. Kaip prisiminimą apie kelionę, nepamirškite įsigyti suvenyrų su firmine simbolika.
Parduotuvėje už patrauklią kainą galite įsigyti žinomo gamintojo kvepalų, išsirinkti gėrimą ar malonią smulkmenėlę lauktuvėms. Siūlome atkreipti dėmesį į "specialius pasiūlymus" - nesigailėsite įsigiję kokybišką prekę už gerą kainą.
 
Parduotuvėje atsiskaityti už prekes galima grynais pinigais – eurais arba banko kortelėmis VISA Electron, VISA Classic, MasterCard, EuroCard. ​​​