​​Kelto Patria Seaways restoranai

Kelte yra dviejų tipų restoranai. Savitarnos restorane patogu norintiems greitai užkąsti ar sočiai pavakarieniauti. Užsakomųjų patiekalų restorane valgiai gaminami pagal individualius užsakymu iš restorano meniu. Čia geriausia vieta pasmaguriauti, praleisti vakarą prie taurės vyno.​


Restoranas - Baras


Pietums ar vakarienei kviečiame išbandyti atsinaujinusį "švediško stalo" meniu Savitarnos restorane. Jūsų laukia sezoninių daržovių salotos su skirtingais užpilais, jūros gėrybių bei žuvies užkandžiai, trintos daržovių ar aštresnės meksikietiškos sriubos. Norintiems labiau pasistiprinti, pietums rekomenduojame jautienos-avinžirnių troškinį, o vakarienei siūlome rinktis Cordon Bleu vištienos suktinuką. Smaližių laukia purus sūrio ar rabarbarų pyragas.


56 vietų savitarnos restoranas siūlo šaltus užkandžius, kraštus patiekalus bei desertus, šaltus ir karštus gėrimus. Prie užkandžių galėsite pasirinkti šaltus ar karštus gėrimus. Vakarais restorane veikia baras, iki 24 val. rodoma muzikinė TV programa. Ryte šiame restorane patiekiami pusryčių užkandžiai, karšti gėrimai, desertai. Sumokėti už pusryčius ar vakarienę galite iš anksto savo kelionių agentūroje arba tiesiog kelto restorane aptarnavimo metu.

Maitinimo kainos perkant bilietą internetu:

  • Suaugusiems (12+) pusryčiai 7,5 €, pietūs - 14 €, vakarienė - 14 €;
  • Vaikams (4-11​​) pusryčiai 3,75 €, pietūs - 7 €, vakarienė - 7 €;
  • Vaikams (0-3) - maitinimas nemokamas.
  • Pastaba: Kainos gali keistis.​​

Restoranas "MARE BALTICUM"​

Norinčius pamaloninti ar netgi nustebinti savo gomurį kviečiame užsukti į restoraną Mare Balticum ir išbandyti ypatingą mūsų šefo pasiūlymą, sukurtą būtent pavasario keliones pasirinkusiems svečiams. Šių Viduržiemio jūros patiekalų derinio nerasite reguliariame restorano meniu, Tad linkime sustiprinti unikalius kelionės jūra įspūdžius naujų skonių pojūčiais!

Tai 36 vietų užsakomųjų patiekalų restoranas. Čia patiekalai gaminti pagal individualius užsakymus iš meniu. Jauki restorano atmosfera ir taurė gero vyno sužadins jūsų apetitą.

Papildoma info: 

  • Apranga: pusiau formali

  • Rekomenduojama išankstinė staliuko rezervacija​

  • Vakarienę ar pietus kelto užsakomųjų patiekalų restorane ''MARE BALTICUM'' galite užsisakyti iš anksto, perkant bilietą internetu, ir sutaupyti.​

Pastaba: Kainos gali keistis.​​