Paslaugos kelte Liverpool Seaways

Ar pamenate, kada paskutinį kartą pakėlėte akis į naktinį dangų? Kada paskutinį kartą stebėjote ryškias žvaigždes ir pilną kaip pyragas mėnulį? Ar dar prisimenate žuvėdrų klyksmo ir bangų ošimo romantiką? Patikėkite, dėl tokių akimirkų verta rinktis kelionę keltu! Patogias kajutes palikite miegui, o likusį laiką išnaudokite nepamirštamai patirčiai laive. Liverpool Seaways kelte veikia baras, restoranas, parduotuvė, mažieji keliautojai gali šėlti specialiai jiems įrengtame vaikų kambaryje. Savo keturkojus augintinius galite išvesti pasivaikščioti po atvirą denį.​ Lauktuves artimiesiems nupirkite plaukdami ir sutaupykite savo atostogų laiko.

Laivo duomenys​                                                                     Kelto Liverpool Seaways patogumai neįgaliesiems​

kapitono baras

Kelto baras

​Siūlome pailsėti stilingoje aplinkoje ir pasimėgauti šalto alaus bokalu ar kokteiliu Kapitono bare. Šilta atmosfera ir graži aplinka tapo mėgstamiausia vieta daugeliui kelto svečių. Baras siūlo gausią gėrimų įvairovę, ir didelį pasirinkimą alaus mėgėjams. Kapitono baras - jūs​ų geros nuotaikos baras.

šeima kelto savitarnos restorane Savitarnos restoranas

​Kelte Liverpool Seaways veikia savitarnos restoranas, kuris pasirūpins jūsų sočiais pusryčiais ir vakariene. Įtiksime kiekvieno skoniui, net ir pačių mažiausių, nes rinktis tikrai yra iš ko!​

vaikai kelto kajutėjeApgyvendinimas

​​Visos kelto Liverpool Seaways kajutės yra puikiai įrengtos ir turi visus patogumus, skiriasi tik jų dydis. Jeigu trokštate išskirtinio komforto, galite rinktis dar erdvesnę Commodore de luxe kajutę.

pora kelto parduotuvėjeParduotuvė

​Kelto parduotuvė atveria duris kiekvieno reiso vakarą ir rytą, todėl nepraleiskite progos pasilankyti ir įsigyti kokybiškų dovanų ar lauktuvių savo artimiesiems. Parduotuvės konsultantė mielai jums pagelbės renkantis kvepalus ar prabangų gėrimą.

vaikai dfds kelto žaidimų kambaryjeVaikų žaidimų kambarys​

​Keliaujantiems su vaikais nėra ko baimintis, nes žaidimų kambarys visada atviras ir kviečia vaikus žaisti, piešti ir šėlioti Liverpool kelte įrengtame vaikų kambaryje. Saugi aplinka ir linksmi žaidimai - tikras džiaugsmas ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams.