Kelto Athena Seaways parduotuvė


BODY SHOP produkcijos gerbėjus ir ne tik kviečiame užsukti į mūsų kelto parduotuvę, nes tik čia rasite naujienas iš kūną puosėlėjančių Yogurt gaminių už ypač patrauklią kainą. Parduotuvė ieškokite ženklo "Travel exclusive"!

Specialūs pasiūlymai


Atminčiai apie kelionę su DFDS mūsų kelto parduotuvėje siūlome įsigyti firminį DFDS puodelį. Kad jūsų kelionė būtų malonesnė, kviečiame su įsigytu puodeliu užsukti į bet kurį kelto barą ir nemokamai pasivaišinti pasirinkta kava ar arbata.
Bare nepamirškite pateikti puodelio įsigijimo čekį. Kvietimas galioja, kol išseks puodelių atsargos.​

Rudens sezonu kelto parduotuvėje rasite įvairius patrauklius pasiūlymus skirtingoms prekių grupėms. Spalio – lapkričio mėnesiais rekomenduojame atkreipti dėmesį į raudonu ženklu “3 už 2” pažymėtas prekes. ​


Kelte galite rasti įvairių kokybiškų prekių lauktuvėms. Kaip prisiminimą apie kelionę, nepamirškite įsigyti suvenyrų su firmine simbolika.
Parduotuvėje už patrauklią kainą galite įsigyti žinomo gamintojo kvepalų, išsirinkti gėrimą ar malonią smulkmenėlę lauktuvėms. Siūlome atkreipti dėmesį į "specialius pasiūlymus" - nesigailėsite įsigiję kokybišką prekę už gerą kainą.

Parduotuvėje atsiskaityti už prekes galima grynais pinigais – eurais arba banko kortelėmis VISA Electron, VISA Classic, MasterCard, EuroCard.​​​​


Prekių katalogas BEST BUY Žiema 2018​