DFDS ​Keltas iš Paldiski į Hanką​

Laivas išplaukia iš Paldiskio į Hanką 9 kartus per savaitę, todėl galite pasirinkti geriausią kelionės laiką pagal savo planus. Laivas išplaukia iš Paldiskio šiaurės uosto (55 km nuo Talino). Vienos nakties kelionė į nedidelį Hanko miestelį, esantį vakarinėje Suomijos dalyje, trunka 3,5 valandos. 125 km nuo Suomijos sostinės Helsinkio iki Hanko automobiliu įveikiami per 1,5 valandos.


  • Patogus būdas vairuoti automobilį Suomijoje
  • Maitinimo paslaugos įeina į bilieto kainą
  • Abiem kryptimis išvykimas 9 kartus per savaitę
  • Bagažas – imkite tiek, kiek reikia, be papildomo mokesčio​!
  • Nemokama suomiška pirtis visiems keleiviams


​Paslaugos kelte

Vakarinių reisų metu galite miegoti ir ilsėtis erdviose kajutėse, skirtose 1–3 asmenims. Dieninių reisų metu galite grožėtis nuostabiais jūros vaizdais visos kelionės metu. Tikrai neišalksite – švediško stiliaus restorane patiekiama įvairių šaltų užkandžių bei karštų patiekalų. Mėgaukitės puikia kompanija bei kava ar arbata ir net nepastebėsite, kaip greitai prabėgs 3,5 valandos kelionė.

​​

​Atraskite Suomiją

Nedidelis miestelis Hankas (nuo Paldiskio šiaurės uosto 3,5 valandos automobiliu) – populiariausias Suomijos vasaros kurortas, kuriame patinkantį paplūdimį ras kiekvienas. Senos vilos, restoranai, kavinės, galerijos, ežerai ir vietinis vandens bokštas, nuo kurio atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai į jūrą ir miestą, – visa tai rasite nedideliame miestelyje ant jūros kranto.

​​