​Vokietija

Vokietija – puiki atostogų kryptis siekiantiems įspūdžių kupinų atostogų. Ši šalis išties turi ką pasiūlyti istorijos ir kultūros gerbėjams. Tačiau ir ieškantys ypatingų gamtos kampelių bus nustebinti Vokietijos kraštovaizdžiu bei išskirtinio grožio peizažais. 
Keliaudami į Vokietiją rinkitės Jums patinkančią kryptį – susipažinkite su Hanzos miestais šiaurinėje šalies dalyje, pasigrožėkite upių slėniais ir plačiais vynuogynais Vokietijos centre ar net leiskitės į garsųjį Bavarijos regioną. 
Kad ir kur bekeliautumėte viešint Vokietijoje Jus nuolat lydės stebinantys gamtos vaizdai, viduramžių laikus menantys istoriniai objektai ir išskirtinės pramogos!

Vokietija motociklu

Vokietija – populiari visų Europos motociklinkų kryptis. Keliaujant motociklu Vokietijoje galima pasirinkti daugybę skirtingų maršrutų – nuo plačių greitkelių iki siaurų kalnų keliukų. O kur dar garsusis autobanas, kuriame kiekvienas nori išbandyti savo motociklo galią!
Keliauti motociklais mėgsta ir patys vokiečiai, tad klajodami šioje šalyje neabejotinai sutiksite daug bendraminčių, su kuriais galėsite pasidalinti kelionių įspūdžiais, idėjomis ir patarimais. 
Ramūs miesteliai, triukšmingi didmiesčiai bei pro šalį praskriejantys vaizdingi gamtos peizažai – visa tai ir dar daugiau galėsite patirti keliaudami po Vokietiją savo motociklu!

Viena kelionė – kelios šalys

Norite patirti ir pamatyti daugiau? Aplankykite net kelias šalis vienos kelionės metu! Keliaudami į Vokietiją aplankykite net 3 šalis! Su DFDS nusikelkite į Kylį ir apvažiavę šiaurinę Vokietijos dalį, patraukite Danijos link, iš kurios, kirtę įspūdingą Oresundo tiltą, pasieksite Pietų Švediją. Be to, keliaujadami su DFDS galėsite įsigyti Oresundo tilto bilietą net su 50% nuolaida!

Keliauti su DFDS patogu ir tiems, kurie planuoja maršrutus Vakarų Europoje. Praleiskite nuobodžius Lenkijos greitkelius ir pasiekę Kylį pasileiskite Olandijos, Belgijos, Prancūzijos ar net Anglijos link! O po ilgos ir įspūdžių kupinos kelionės atsikvėpkite mūsų kelte ir Lietuvą pasiekite pailsėję.​

Šiaurės Vokietija

Keliaudami Šiaurės Vokietijoje atrasite daugybę kerinčių gamtos kampelių, galėsite susipažinti su svarbiomis istorinėmis vietomis bei pasigrožėti jaukiais miestais ir miesteliais.

Tikriems gamtos gerbėjams siūlome apžiūrėti Baltijos ir Šiaurės jūros pakrantes, nuvykti į Riugeno saloje esantį Jasmundo nacionalinį parką, užburiantį savo lankytojus sniego baltumo kalkamenio krantais bei aplankyti UNESCO saugomą potvynių bei atoslūgių teritoriją - Vatų jūros nacionalinė parką.

Lankydamiesi Šiaurės Vokietijoje taip pat nepraleiskite progos aplankyti 3 svarbiausių Hanzos sąjungos miestų - Brėmeno, Hamburgo ir Liubeko. ​

Hamburgas

Hamburgas – tai miestas, kurį privalu aplankyti viešint Šiaurės Vokietijoje. Nuo pat viduramžių Hamburgas išsaugojo savo, kaip svarbiausio ir didžiausio Vokietijos prekybos uosto vardą. Ir nors šis miestas išsiskiria savo didybe, vis dėlto jame slypi ir daugybė jaukių ir vertų aplankyti kampelių. 

Tikrąjį miesto veidą pažinsite plaukiodami kanalais ir vaikščiodami tiltais. O pajusti autentišką Hamburgo atmosferą galėsite aplankydami garsųjį Žuvų turgų bei leisdami laiką viename iš prieplaukos barų. 
Hamburgas taip pat garsėja savo įtraukiančiu naktiniu gyvenimu, tad nepraleiskite progos sudalyvauti nuolat jame vykstančiuose renginiuose bei vakarėliuose!​