​Švedija

Kelionė į Švediją nustebins net visko mačiusius keliautojus! Tūkstančiai ežerų, kilometrus besidriekiančios miškų grandinės, uolėti salynai, skandinaviškos architektūros šedevrai ir autentiški per šimtus metų nepakitę kaimeliai – tai tik maža dalis to, ką ši šalis gali pasiūlyti. 
Jei norite susipažinti su Švedijos istorija ir kultūra leiskitės į pažintines keliones aplankant didingas pilis ar klaidžiodami šiaurietiška estetika alsuojančiuose miestuose. Tačiau tikriausiai daugelis švedų pritartų, kad tikrasis šios šalies žavesys slypi gamtoje. Tad keliaudami Švedijoje atraskite įspūdingus gamtos kampelius ir pasinaudokite „Allemansrätten“ teise, leidžiančia klaidžioti, poilsiauti, uogauti ir stovyklauti gamtoje laisvai! 
Be to, viešėdami šioje šalyje nepamirškite išbandyti ir švediškų pramogų: žvejybos, švediškos saunos, briedžių ir bizonų safarių ar pasiplaukiojamų pro archipelagus.  

Švedija motociklu

Švedija – ypač draugiška šalis motociklininkams. 
Gerai išvystytais keliais paprasta ir patogu pasiekti didžiuosius miestus – Stokholmą, Geteborgą ir Malmę. O motociklinkai, mėgstantys ekstremalias keliones, galės išbandyti miškų takelius ir smelėtas ežerų pakrantes bei pasigrožėti vaizdingais Švedijos peizažais ir jaukiais skandinaviško stiliaus kaimeliais. 
Kiekvienas motociklinkas žino, kad nakvynė nuostabiame gamtos kampelyje neretai daug mielesnė nei viešbutyje, todėl vykdami į Švediją, nepamirškite pasiimti palapinės ir įsikurti tiesiog gamtos prieglobstyje. 
Tad nieko nelaukite, keliaukite į Švediją savo motociklu ir pasijauskite tikrais kelių vikingais!

Viena kelionė – kelios šalys

Norite patirti ir pamatyti daugiau? Aplankykite net kelias šalis vienos kelionės metu! 
Su DFDS nusikelkite į Karlshamną ir pietine Švedijos pakrante pasileiskite Norvegijos link. Apžiūrėję kvapą gniaužiančius Norvegijos fj​ordus ir išbandę kalnų kelius, patraukite į centrinę Švedijos dalį, kurioje jus pasitiks šimtai čia plytinčių ežerų ir paslaptingų miškų.
Arba rinkitės daugelio DFDS klientų pamėgtą maršrutą aplankant net 3 šalis! Nusikėlę į Karlshamną, pervažiuokite pietinę Švedijos dalį ir, kirtę įspūdingą Oresund tiltą, pasieksite Daniją. Iš čia keliaudami rytine šalies dalimi atsidursite Vokietijoje. Pasižvalgę po Vokietijos šiaurę keliaukite į Kylio uostą, iš kurio DFDS keltai saugiai parplukdys Jus namo.  
Nepamirškite, kad keliaudami su DFDS galėsite įsigyti Oresundo tilto bilietą net su 50% nuolaida!​
Pietų Šved​ija

Keliaudami su DFDS iš Klaipėdos nusikelsite į kitą Baltijos jūros uostamiestį – Karlshamną, įsikūrųsį Pietų Švedijos Blekingės provincijoje. Lankydamiesi Blekingėje tiesiog privalote nuvykti į Karlskroną – XVII a. architektūra žavintį miestą, sudarytą iš 33 salų ir dėl savo išskirtinumo nominuotą UNESCO.

Dėl savo unikalaus ir kontrastingo kraštovaizdžio vis labiau populiarėjančioje kitoje Pietų Švedijos provincijoje – Skanėje – rasite ir uolėtas pakrantes ir smėlio paplūdimius, ir tankius miškus, siūlančius laukinės gamtos prieglobstį ir išpuoselėtus švediško kaimo kraštovaizdžius. O svarbiausias šios provincijos miestas – Malmė – nustebins Jus savo modernia architektūra ir kosmopolitišku vietinių gyventojų gyvenimo būdu. ​

 

Vakarų Švedija

Vakarų Švedija neabejotinai praturtins jūsų atostogas nepamirštamais įspūdžiais! Pasileiskite vakarine šios šalies pakrante ir grožėkitės stulbinančia gamta su tūkstančiu įvairaus dydžio salelių. Taip pat nepraleiskite progos aplankyti Geteborgo, kuris ne tik garsėja, kaip didžiausias Skandinavijos uostas, bet ir dėl savo kanalų ir marinistinės atmosferos sužavi visus savo lankytojus.

Vakarų Švedija taip pat žymi savo ryškiais, skandinaviško stiliaus žvejų kaimeliais. Vykite ten ne tik pasižvalgyti, bet ir išbandyti švediškų pramogų. Plaukiokite valtelėmis ar baidarėmis, žvejokite ar net prisijunkite prie jūros gėrybių safarių! Paragaukite šviežios, pagal autentiškus receptus paruoštos žuvies, išbandykite švedišką sauną bei pasimėgaukite tyliais vakarais kerinčios gamtos apsuptyje.  ​