Slidinėjimas Pietų Švedijoje
Mullsjö Alpin slidinėjimo bazė

„Mullsjö Alpin“ slidinėjimo bazė skirta tiek pažengusiems slidininkams, tiek pradedantiesiems. Čia yra įrengtos trasos, skirtos vaikams. O ir snieglentininkai galės išbandyti savo jėgas ant "Big Jump" tramplynų ir nusileidimo takų, kurių nuolydis kai kuriose vietose 30 laipsnių. 

Keltuvai per valandą gali perkelti iki 3900 žmonių, tad tikrai neužtruksite belaukdami savo eilės. Vaikų trasose yra įrengti lėti keltuvai. Pradedantieji galės išmokti slidinėti specialiai jiems skirtose trumpesnėse nusileidimo trasose, kuriose nėra keltuvo, ir todėl galės slidinėti nemokamai (nereikalingas “skipass”). 

Atstumas nuo Karlshamno : ~ 258 km 

Daugiau informacijos čia.  

Kur galima apsistoti:

„A6 Hotell & Vandrarhem“ (viešbutis + hostel) – jaukus viešbutis, įsikūręs šalia ežero. Viešbutis siūlo kambarius tinkančius ir didesnėms kompanijoms. Daugiau informacijos čia.

„Mullsjö“ viešbutis yra įsikūręs šalia slidinėjimo bazės. Jūsų patogumui viešbutyje įrengtas baseinas ir veikia restoranas. Daugiau informacijos čia.

ISABERG SLIDINĖJIMO BAZĖ


„Isaberg“ yra vienas iš stambiausių ir populiariausių žiemos kurortų Pietinėje Švedijoje. Čia rasite skirtingo sudėtingumo 7 slidinėjimo trasas, kurių bendras ilgis 6 km. Trasas aptarnauja 6 keltuvai. Čia veikia ir specialūs takai, skirti snieglentininkams. Yra įrengta atskira erdvė vaikams. Isaberge veikia inventoriaus nuomos punktas ir slidinėjimo mokykla, apie kurią atsiliepiama itin palankiai.

Atstumas nuo Karlshamno: ~ 190 km. 

Daugiau informacijos apie vietovę ir apgyvendinimą čia.​

Kiti slidinėjimo kurortai regione

Vallåsen” slidinėjimo zona. „Vallåsen“ slidinėjimo kurorte visų lygių slidininkai ras trasą pagal savo jėgas. Kurorte veikia triviečiai ir keturviečiai keltuvai. Ilgiausias nusileidimo takas 1260 m. 

Atstumas nuo Karlshamno: ~ 145 km. 
Daugiau informacijos či​a.​

“Vångabacken” slidinėjimo zona. Nedidelis slidinėjimo kurortas itin populiarus tarp vietinių gyventojų. Čia veikia slidinėjimo mokykla, nuomojamas inventorius. Veikia nedidelis viešbutis. 
Atstumas nuo Karlshamno: ~30 km. 
Daugiau informacijos čia.​