​Geteborgas - kalėdų traukos centras​​

Nuostabios Kalėdos su 5 milijonais lempučių netrukus sužibės Švedijos Kalėdų sostinėje – Geteborge. O Lisberg atrakcionų parkas sukvies į pačią didžiausią Kalėdų mugę, viliojančią naminiais saldainiais, kepintais migdolais ir garuojančiu karštu šokoladu. Čia galėsite įsigyti originalių kalėdinių dekoracijų, vainikų, dekoruotų žvakių ir šventinių skanėstų. Nereikės vargti ieškant dovanų savo artimiesiems - tikrai bus iš ko išsirinkti. Ir tai ne vienintelė mugė mieste! Lapkričio 17-26 dienomis vyks viena didžiausių Kalėdinių mugių vakarų Šved​ijoje, ​Tjolöholm​ pilyje.​ Daugybė renginių, įskaitant šviesos meno instaliacijas, kalėdinius koncertus ir pasirodymus, lapkričio ir gruodžio mėnesiais pritraukia tiek Geteborgo gyventojus, tiek lankytojus.


Mieste įsikurs daugybė kalėdinių mugių:

  • Kalėdų mugė ​Tjoloholmo pilyje švenčia 30 metų sukaktį, todėl ​​šiais metais sutrauks daugiau nei 100 ​prekeivių bei pasirūpins ypatinga kalėdine programa. Vaikai kviečiami atsinešti savo kalėdinių dovanų sąrašą ir linksmai leisti laiką su Kalėdų Senelio elfais.​​​​​​ Data: lapkričio 17-26 d.
  • Haga senamiesčio mugėje, Haga Nygata gatvėje, nusidrieks prekybiniai kioskeliai su parduodama vietine rankų darbo produkcija. Čia pat galėsite užsukti ir į jaukius senovinius butikus bei dizainerių parduotuves.
  • Daugelis kavinių pas​itiks su aromatinga kava, imbieriniais sausainiais (pepparkakor) bei "Lucia" bandelėmis, pagardintomis prieskoniais ir šafranu. Data: lapkričio 25 d. - gruodžio 17 d.​
  • Roda Sten menų centre vykstanti mugė - originalūs ir netikėti sprendimai sausio 1-3 d.​​​​
  • Dizaino ir amatų mugė Á​ La ​London  - tai ne tradicinė mugė, kur nerasite Kalėdų senelio ir kalėdinio maisto, bet tikrai ​įsigysite originalių dovanų, pagamintų geriausių šių laikų menininkų ir dizainerių. ​

KALĖDOS LISEBERG PARKE

​​Kalėdos Liseberg parke


Nepatikėsite, Geteborgo centre įsikūrusiame parke Liseberg gruodį lankytojų nei kiek nemažiau nei vasarą! Tai vienas iš gražiausių ir puošniausių miesto kampelių, kuris kaip magnetas traukia lankytojus iš visos Švedijos bei turistus iš kitų šalių. Kalėdiškai pasipuošusiame atrakcijonų parke apsistoja ir Kalėdų senelis. Galima pamatyti nykštukus, beplušančius prie dovanų gaminimo aparatų. Ten pat galima parašyti Kalėdų seneliui laišką, kurį padeda sugalvoti ir nunešti nykštukai-pagalbininkai. Netoliese prie dirbtuvėlių godžiai traškina šieną Senelio elniai...Visur kvepia karštu vynu ir migdolais...Stebuklinga!...​ 

Kalėdos Liseberg parke:

Lapkričio 17–19 d., 24– 26 d., 31 d.,​ gruodžio1–3 d., 5–10​ d., 12​–23 d. ir 26–30 d.​
Darbo laikas skelbiamas čia.

 

Nukeliaukite į Švediją su DFDS

Kelionė keltu iš Klaipėdos į Karlshamną trunka 12 val. Plaukiama nakties metu, todėl ryte, puikiai pailsėję ir papusryčiavę, galėsite tęsti kelionę automobiliu ar viešuoju transportu. Nuo Karlshamno iki Geteborgo - 320 km.

Keliaukite 4-vietėje kajutėje su langu ir Jūsų automobilį perkelsime nemokamai. Daugiau

ŠIAM PASIŪLYMUI TAIKOMOS ​PAPILDO​​MOS SĄLYGOS​

Kelionė su viešbučiu

Siūlome jaukią kelionę 2-4 asmenims su 3* arba 4* viešbučiu Geteborge, kur pusryčiais tiek kelte, tiek viešbutyje yra įskaičiuoti į kainą.

ŠIAM PASIŪLYMUI TAIKOMOS PAPILDOMOS SĄLYGOS