PIETŲ ŠVEDIJA​

Šiandien nebūtina keliauti į tolimas šalis, kad patirtumėt atradimo džiaugsmą – visai šalia mūsų yra daug neatrastų nuostabių vietų. DFDS Seaways keltai tarp Lietuvos ir Švedijos yra viena iš nedaugelio transporto priemonių, kuri sujungia romantiką, poilsį, atsipalaidavimą su keliavimu iš vienos šalies į kitą.​

Porelė jūrų muziejuje

Karlskrona

Norintiems pramogauti su visa šeima,​ rekomenduojame apsilankyti Karlskronoje veikiančiame pramogų parke „Boda-Borg“, kuriame kompiuteriniai žaidimai perkeliami į realybę. O romantikams siūlome pasivaikščioti jaukia Bjokholmo gatvele, kurios pakraščiais „sutūpę“ senoviniai spalvingi žvejų namukai.

Šeimos atostogos Malmėje

Malmė

Prieš penkis šimtmečius tai buvo pagrindinis žvejybos uostas Švedijoje, nors iki XVII amžiaus vidurio jis priklausė Danijai. Šiandien tai – trečias pagal dydį Švedijos miestas, kurį su kaimyninės Danijos sostine Kopenhaga jungia Oresundo tiltas-tunelis – viena didžiausių tokio tipo konstrukcijų Europoje. ​

Porelė Karlshamne

Karlshamnas

Pramoga, kurią verta išbandyti dar būnant Karlshamno uoste – tai pažintis su nepakartojamu ir tik pietų Švedijai būdingu salų archipelagu. Tai galima patirti dviem būdais – jei esate su vaikais, rekomenduojame plaukti į artimiausią salą reguliariai kursuojančiu ekskursiniu laiveliu, jeigu esate dviese ar su draugų kompanija, išbandykite greitaeigį katerį.

Skaityti daugiau

Vaikai mokslo centre Kreativum

Kreativum

Kelionę po Pietų Švediją verta pradėti nuo Karlshamne esančio mokslo pažinimo centro „Kreativum“, kuris traukia įvairaus amžiaus žmones ir ypač tinka šeimoms. Šiame centre smaginasi visi – tiek mažieji, tiek suaugę - bandydami įvairiausius išradimus, kurių „Kreativum“ pateikta daugiau nei 100. O kur dar konkursai, žaidimai bei kiti nuotykiai!