​Vokietijos kontrastai

Nuo jaukaus, marcipanais kvepiančio Liubeko iki modernaus, automobiliais garsėjančio Volfsburgo – šios kelionės metu turėsite progą pamatyti skirtingas Vokietijos puses bei išbandyti linksmiausias pramogas su šeima. 
  • Geriausias laikas kelionei – nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens. ​
  • Kelionės metu galėsite aplankyti Hansa atrakcionų parką.​
  • Turėsite galimybę susipažinti su šiais miestais: Kyliu, Liubeku, Travemiunde, Šverinu, Volfsburgu, Hamburgu.​

1 diena: Kylis - Liubekas

Išvykę iš Kylio uosto keliaukite į tikriausiai gražiausią Hanzos sąjungos miestų – Liubeką. Kurtas kaip pirmasis „europietiškas miestas Baltijos jūros pakrantėje“ Liubekas yra ryškus visos Hanzos miestų šeimos, įsikūrusio prie Baltijos jūros, pavyzdys bei dėl savo unikalumo ir istorinės vertės yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Pasivaikščiokite jaukiu senamiesčiu, apžiūrėkite istorinius miesto vartus Holstentor, rotušę, pilies vienuolyną, druskos saugyklą kairiajame Travės upės krante. Ir nepraleiskite progos aplankyti seniausią Marcipanų parduotuvę – Niedereg​ger. 
Apsistokite Liubeke.

2 diena: Hansa Parkas - Travemiunde

Pramogų diena! Iš Liubeko keliaukite į netoliese įsikūrųsį Hansa pramogų parką. Hansa parkas - vienintelis atrakcionų parkas Vokietijoje, įsikūręs prie Baltijos jūros. Šiame nuostabios gamtos kampelyje pasilinksminimui įrengta 12 teminių pasaulių. Parke veikia daugiau nei 125 atrakcionai, yra 36 pažintiniai takai, tad veiklos čia ras tiek mažieji lankytojai, tiek adrenalino gerbėjai. Po aktyvių pramogų, atsikvėpkite aplankydami Sea Life akvariumą, Oberhauzene. Vakarop keliaukite į žavų kurortinį miestelį prie Baltijos jūros – Travemiundę. 
Apsistokite Travemiundėje. ​

3 diena: Šverinas 

Trečiąją dieną vykite į gražųjį Šveriną. Šverinas dažnai įvardijamas kaip vienas jaukiausių Šiaurės Vokietijos miestų. Įsikūręs tarp septynių ežerų šis miestas gali didžiuotis puikiai išsilaikiusiu, karo beveik nepaliestu istoriniu senamiesčiu, kuris, kartu su čia esančia gamta, sukuria ypatingą ramybės pojūtį. Žaviose gatvelėse galima sutikti besišnekučiuojančių gatvės prekeivių, kurie visada pasitinka su šypsena. O didžiausia miesto puošmena – vienoje iš ežero salų stūksanti įspūdinga renesansinė Šverino pilis su turtinga meno kūrinių kolekcija viduje. Turiningai praleisite laiką kartu su šeima. 
Apsistokite Šverine. ​

4 diena:  Volfsburgas

Ketvirtąją dieną atraskite moderniąją Vokietijos pusę ir aplankykite Volfsburgą. Volfsburgas – vienas iš nedaugelio miestų Vokietijoje, neturinčių amžius siekiančios istorijos. Įkurtas tik 20a. viduryje, miestas formavo savo veidą, kviesdamas garsius pasaulio architektus, tokius kaip Zaha Hadid ir Alvaro Alto, įgyvendinti savo projektus čia. Automobilių entuziastai liks be žado Autostadt automobilių muziejuje, kuriame galės apžiūrėti naujausius Volkwagen, Audi, Porche, Lamborghini modelius, įspūdingas Phaeno mokslo ir fizikos centras nustebins net ir ne pačius didžiausius mokslo gerbėjus, o Volfsburgo planetariume galėsite iš arti pamatyti astronomijos pasirodymus!

5 diena:  Hamburgas

Penktąją kelionės Vokietijoje dieną paskirkite pažinčiai su Hamburgu. Vienas didžiausių pasaulio uostamiesčių savyje slepia gausybę atrakcijų, pramogų, istorijos ir lankytinų vietų. Apžiūrėkite Elbės tunelį, rotušės aikštę, pasivaikščiokite uoste bei garsiajame Speicherstadt rajone. Apžiūrėkite įspūdingąją Elbės filharmoniją bei būtinai pasinaudokite proga apžiūrėti miestą iš filharmonijos apžvalgos aikštelės. Kartu su vaikais aplankykite Miniatūrų muziejų, Dungeon siaubo muziejų, o jei esate miuziklų gerbėjai – pažiūrėkite Liūto karaliaus miuziklą ant Elbės kranto įsikūrusiame teatre. 
Apsistokite Hamburge.


​6 diena: Neumuenster

Prieš kelionę atgal į Lietuvą, nepraleiskite progos apsipirkti! Pusiaukelėje iš Hamburgo į Kylį rasite išparduotuvėmis garsėjantį miestelį – Neumunsterį. Čia rasite daugiau nei 120 skirtingų prekių ženklų produktų su didžiulėmis nuolaidomis, galėsite pavalgyti viename iš čia esančių restoranų. Kol apsipirkinėsite, vaikai galės žaisti čia įrengtoje vaikų žaidimų aikštelėje arba važinėtis vaikiškomis mašinytėmis. 
Apsipirkę, keliaukite link Kylio uosto iš kurio vakare patrauksite namo.​