​Pažintinė ir pramoginė kelionė​

Turininga kelionė šeimai, kurios metu turėsite galimybę pažinti 2 Hansos sąjungos miestus, aplankyti pažintinį mokslo centrą, kuriame apkeliausite pasaulį per 3 valandas, pasivaikščioti nuslūgusios jūros dugnu, papramogauti Heide parke ir iš arti pamatyti egzotinius gyvūnus Serengeti safaryje.

  • Geriausias laikas kelionei – nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens. ​
  •  Kelionės metu galėsite aplankyti Heide atrakcionų parką, Vatų jūros nacionalinį parką, Serengeti safari parką, Bremerhaven mokslo centrą ir Neumunster išparduotuvių miestelį.​
  • Turėsite galimybę susipažinti su šiais miestais: Kyliu, Hamburgu, Brėmenu, Kukshavenu.

1 diena: Vakaras Hamburge

Pasiekę Kylio uostą, keliaukite į vos už 100 km nutolusį Hamburgo miestą. Pasivaikščiokite po vakarėjantį uostamiestį, aplankydami Speicherstadt  istorinių uosto sandėlių rajoną, rotušės aikštę, senamiestį bei apžiūrėdami įspūdingus laivus uosto krantinėse. Taip pat nepraleiskite progos aplankyti Planten un Blomen – pačiame miesto centre įkurtą parką su rožių sodu, japonišku sodu, vaikų žaidimo aikštele, o taip 22 val. vykstančiu fontanų šou! 
Apsistokite Hamburge.

2 diena: Heide ir Serengeti parkai

Šią dieną laukia pramogos Heide parke ir pažintis su egzotiniais laukiniais gyvūnais Serengeti safari parke! Pirmąją dienos dalį praleiskite viename garsiausių atrakcionų parkų pasaulyje ir išdrįskite išbandyti visus čia esančius atrakcionus kartu. Papramogavę atrakcionų parke, keliaukite į šalimais esantį Serengeti safari parką, kuriame turėsite progą ne tik pamatyti, bet ir pamaitinti egzotinius gyvūnus tiesiog per automobilio langą! 
Po įspūdžių kupinos dienos keliaukite į Brėmeną, kuriame ir apsistokite.​
​​​

3 diena: Pažintis su Brėmenu

Trečiąją dieną praleiskite susipažindami su Brėmenu. Pasivaikščiojimas Brėmeno senamiesčiu prilygsta nusikėlimui į viduramžius menančią pasaką. Jaukūs skverai ir kavinukės, miela, ir ne per daug pretenzinga, architektūra bei visur slypinčios detalės, pasakojančios miesto istorijas, sukuria unikalią šio miesto atmosferą. Beje, viešint Brėmene niekur nepabėgsite nuo svarbiausių šio miesto gyventojų – keturių Brėmeno muzikantų, kuriems dedikuotos ne tik skulptūros, bet ir suvenyrai, sūpynės ir net dainuojantis šulinys! 

Apsistokite Brėmene.

4 diena: Brėmerhafen - Kukshavenas

Ketvirtąją atostogų dieną keliaukite į Brėmerhafen miestelyje įsikūrųsį pažintinį mokslo centrą Klimahaus Bremerhaven, kuriame per 3 valandas apkeliausite visą pasaulį! Čia ne tik pamatysite kaip atrodo skirtingų pasaulio vietų aplinką, bet ir pajausite jų klimatą, kvapus, garsus ir net drėgmę! Pažintį su įdomiuoju gamtos pasauliu tęskite susipažindami su vienu iš gamtos stebuklų Vatų jūros nacionaliniame parke, šalia Kukshaveno. Vatų jūros vanduo traukiasi ir vėl kyla kas 6 valandas, tad praleidę čia pusdienį turėsite progą ir pasimaudyti ir pasivaikščioti nuslūgusiu jūros dugnu! Apsistokite ir vakarą praleiskite jaukiame Kukshaven miestelyje.

 
5 diena: Apsipirkinėjimas Neumunsteryje

Laikas keliauti namo! Bet prieš kelionę namo, turėsite visą dieną laisvo laiko. Jei norite pailsėti ir atsikvėpti, praleiskite pusdienį prie jūros. Jei vis dar turite jėgų ir energijos – keliaukite į, pusiaukelyje tarp Kukshaveno ir Kylio, esantį Neumunsterį, kuriame rasite visą išparduotuvių miestelį! Čia rasite daugiau nei 120 skirtingų prekių ženklų produktų su didžiulėmis nuolaidomis, galėsite pavalgyti viename iš čia esančių restoranų. Kol apsipirkinėsite, vaikai galės žaisti čia įrengtoje vaikų žaidimų aikštelėje arba važinėtis vaikiškomis mašinytėmis. 
Apsipirkę, keliaukite link Kylio uosto iš kurio vakare patrauksite namo.​

Lankytinos vietos: