​Nesibaigiančios linksmybės Švedijoje​

Turininga, nesibaigiančių linksmybių kelionė paliks įspūdžių ne tik mažiesiems keliautojams, bet ir jų tėvams. Pažinkite mokslo paslaptis, pasigrožėkite gamta, papramogaukite Liseberg atrakcionų parke, nusikelkite į pasakų pasaulį ir sudalyvaukite safaryje – ir viskas vienos kelionės metu! ​

  • Geriausias laikas kelionei – nuo pavasario vidurio iki rudens vidurio. ​
  • ​Kelionės metu išbandysite daug skirtingų pramogų.
  • Aplankysite Geteborgo miestą, Liseber pramogų parką, Kreativum mokslo centrą, Astridos Lingren pasakų parką, Eriksberg safarį ir dar daugiau. 

1 diena: Mokslo, kultūros ir gamtos atradimai 

Išvažiavus iš uosto patraukite į Kūrybinio mokslo centrą – Kreativum, kuriame turiningai ir įdomiai praleisite laiką, neįprastais būdais pažindami mokslo paslaptis. Pasisėmę naujų žinių, keliaukite į Wanås skulptūrų parką, kuriame ne tik susipažinsite su moderniuoju menu, bet vaikai galės ir išsidūkti gryname ore. Tęskite kelionę važiuodami link Geteborg miesto, o pakeliui nepraleiskite progos sustoti pasigrožėti Danų kriokliu (Danskafall). 
Praleiskite naktį Geteborgo mieste. ​

2 diena: Kvapą gniaužiančios pramogos

Diena, kurios jūsų vaikai neužmirš dar ilgai – pramogos Liseberg atrakcionų parke! Tai didžiausias nuotykių parkas visoje Švedijoje ir vienas didžiausių Skandinavijoje, galintis pasigirti net keturiasdešimčia skirtingų atrakcionų. Ir tai dar ne viskas, čia rasite ir spalvingą botanikos sodą, parduotuvėles bei gausybę vietų gardžiai pavalgyti. Po ekstremalių pramogų dienos, vakarą skirkite apžiūrėti Geteborgą, išbandydami vakarinę ekskursiją po miesto archipelagus.
Praleiskite naktį Geteborgo mieste. ​

3 diena: Kelionė į pasakų pasaulį

Anksti ryte keliaukite į Vimmerby susipažinti su garsiosios pasakų kūrėjos Astridos Lingren parku, kuriame jos pasakos atgyja! Čia sutiksite išdykusį Karlsoną, galėsite aplankyti Pepės Ilgakojinės Vilą Vilaitę bei Ronjos plėšikų duktės pilį. Nuolat vykstantys pasakų vaidinimai ir aplink šmirinėjantys jų herojais leis ir jums pasijausti gerai žinomų istorijų herojais! Vaikai galės įsitraukti į edukacinius užsiėmimus, o tėvai – bent trumpam grįžti į vaikystę.

Apsistokite Astridos Lingren parke. ​

​​

4 diena: Prieš išvykstant – safaris   

 Prieš išvykstant namo, aplankykite visai šalia Karlshamno esantį Eriksberg safari parką. Eriksberg yra vienas didžiausių Šiaurės Europoje laukinės gamtos rezervatų ir didžiausias Safari parkas Šiaurės regione, turintis apie 1500 gyvūnų. Čia sutiksite šernų, danielių, muflonų ir europinių bizonų, o jei labai pasiseks galbūt pavyks pagauti ir jūrinio erelio žvilgsnį! Po safario patirties patraukite link Karlshamno uosto, kur jūsų jau lauks keltas, parplukdysiantis jūsų šeimą namo. 

​​