LINKSMIAUSIOS KALĖDOS - KOPENHAGOJE

Kalėdos – tai stebuklų ir slapčiausių troškimų išsipildymo metas, o Kalėdos Danijos Karalystėje – dar ir pasakų laikas. Prieškalėdiniu laikotarpiu kiekvienas gyventojas ir Kopenhagos svečias tampa Hanso Kristiano Anderseno pasakos veikėju, visas miestas virsta puošnia teatro scena, o ore tvyro lengvas skrudintų migdolų aromatas. Kopenhaga sutikti Kalėdas pasiruošia labai anksti. Pirmąjį lapkričio penktadienį pagrindinėje aikštėje miesto meras iškilmingai įžiebia Kalėdų eglę, baruose ir šventinėse mugėse pradedamas pilstyti šventinis tamsus saldus alus ir karštas vynas. Parduotuvės tai pat keičiasi ir pasipuošia šventinėmis dekoracijomis: Kalėdų Seneliais, daniškais elfais ir eglučių žaisliukais, o jų vitrinos puošiamos Hanso Kristiano Anderseno pasakų motyvais. Visą miestą nutvieskia šviesos – ryškiausia iš jų šviečia Tivoli sodai.  ​

KALĖDOS TIVOLI PARKE

Kopenhagos krantinėje taip pat ruošiama staigmena miesto gyventojams ir svečiams. Pėsčiųjų alėja, besitęsianti išilgai naujosios įlankos, puošiama girliandomis ir lemputėmis, gatvės muzikantai linksmina praeivius grodami pramoginę nacionalinę kalėdinę muziką, o palei visą gatvę išsibarstę barai kviečia svečius paskanauti nacionalinės virtuvės patiekalų. Čia pat įsikūrusiose krautuvėlėse galima įsigyti tautinių suvenyrų ir skanėstų. Vaikštinėdami palei įlanką ir apžiūrinėdami vienus iš seniausių namų Kopenhagoje, artėjančių švenčių proga papuoštų įvairiaspalvėmis šviesomis, neatsisakykite malonumo paragauti saldžių skrudintų migdolų su tradiciniu karštu vynu, kuris Danijoje vadinamas „glögg". ​

Prekybos centrai Kopenhagoje taip pat ruošiasi Kalėdų šventėms. Viena iš seniausių Kopenhagos pėsčiųjų gatvių – Strøget, kuri mūsų dienomis tapo pačiu judriausiu prekybos centru po atviru dangumi, puošiama spalvingomis girliandomis, o parduotuvės lankytojus vilioja nuolaidomis ir nepaprastai gražiais rankų darbo pūsto stiklo kalėdiniais žaislais. Taip pat verta aplankyti ir didžiausią prekybos bei pramogų centrą „Fisketorvet", po kurio stogu veikia daugiau nei 120 parduotuvių, ir čia įsigyti kalėdinių dovanų sau ir savo artimiesiems.

​​​


Keliaukite į Kopenhagą su DFDS

Padovanokite sau, savo artimajam ar visai šeimai šventinę pramogą - kelionę į pasakų miestą Kopenhagą​!​ Vakare išplaukę iš Klaipėdos, ryte, pailsėję, išsimiegoję  ir skaniai papusryčiavę, atvyksite į Karlshamną ir galėsite tęsti savo kelionę. Nuo Karlshamno uosto iki Kopenhagos jums liks tik 190 km. 

Keliaukite 4-vietėje kajutėje su langu ir Jūsų automobilį perkelsime nemokamai. Daugiau

 

Šiam pasiūlymui taikomos ​PAPILDO​​MOS SĄLYGOS​​
 

​​

Kelionė su viešbučiu

Siūlome jaukią kelionę 2-4 asmenims su 2*, 3* arba 4* viešbučiu Kopenhagoje​, kur pusryčiais tiek kelte, tiek viešbutyje yra įskaičiuoti į kainą.