​​Informacija keleiviams

2019/05/16

2019-05-26 Victoria Seaways kelto išvykimas iš Klaipėdos į Kylį ATŠAUKTAS

2019-05-27 Victoria Seaways kelto išvykimas iš Kylio į Klaipėdą ATŠAUKTAS

​Atsiprašome už nepatogumus.​


2019/01/12

2019-01-13 Klaipėda– Karlshamnas​​ 20:00 val. išvykimas su Patria Seaways ATŠAUKTAS dėl blogų oro sąlygų.

​Atsiprašome už nepatogumus.​

2019/01/11

Dėmesio, keltų tvarkaraščių pasikeitimai!


2019-01-12 Karlshamnas - Klaipėda 19:00 val. išvykimas su Optima Seaways - ATŠAUKTAS
2019-01-12 Karlshamnas - Klaipėda​ 14:00 val. pridedamas reisas keltu Patria Seaways.
Registracija į keltą 12:00 – 13:00 val.

2019-01-13 Karlshamnas - Klaipėda​ 21:00 val. išvykimas su Regina Seaways perkeliamas į 14:00 val. (dėl blogų oro sąlygų).
Registracija į keltą 12:00 – 13:00 val.​

2019-01-13 Klaipėda– Karlshamnas​​ 21:00 val. išvykimas su Optima Seaways - ATŠAUKTAS

Atsiprašome už nepatogumus.​​


Šioje dalyje rasite nuorodas į dažniausiai keleivių užduodamus klausimus, patarimus besiruošiantiems į kelionę, kontaktus bei kitą naudingą informaciją. ​

Tvarkaraščiai

Paspaudę ant nuorodos, rasite visus DFDS Seaways keltų tvarkaraščius. 

​Transporto priemonės

Prieš užsakydami bilietą internetu, įsitikinkite, jog jūsų transporto priemonė atitinka keleivinio transporto apibūdinimą ir išmatavimus. Atkreipkite dėmesį, jog nekeleiviniam transportui bilietus turėtumėte pirkti krovinių pervežimo skyriuje.​

Keltų terminalai

Informaciniame skyrelyje apie keltų terminalus rasite išsamią informaciją apie terminalus į/iš kurių vykstate. Čia nurodyti adresai, koordinatės, uostų reikalavimai ir kita naudinga informacija. 

Specialūs, dėmesio reikalaujantys ženklai, kabinami automobilyje

​Jeigu keliaujate su automobiliu ir ekipaže turite specialių poreikių turinčių keleivių, mūsų komanda pasiruošusi jums padėti. Tereikia savo automobilį matomoje vietoje paženklinti specialaus dėmesio reikalaujančiu ženklu. Šį ženklą galite gauti registracijos į keltą metu. 


Informacija neįgaliesiems

Jeigu turite judėjimo ar kitą negalią, šioje skiltyje rasite visą informaciją susijusią su neįgaliųjų transportavimu keltais.

Krovininio transporto vairuotojams

​​Dėmesio, krovininių transporto priemonių vairuotojams, keliaujantiems su vaikais! Kadangi vaikas negali keliauti sėdimoje vietoje arba bendroje kajutėje su svetimais keleiviais, prašome iš anks​to rezervuoti atskirą kajutę sau ir savo vaikui, kad galėtumėte keliauti kartu. Tuo atveju, jeigu nepasirūpinote atskira kajute iš anksto, atvykus į uostą, negarantuojame, jog bus galimybė pasikeisti kajutę ir vaikui keliauti drauge.​

​​Kontaktai

Jeigu norite susisiekti su DFDS keltų linjų operatoriais, skambinkite arba rašykite mums. Paspauskite ant nuorodos ir atsidariusiame lange pasirinkite savo kelionės kryptį.

DUK

Jeigu naršydami mūsų tinklalapyje neradote ieškomos informacijos, galbūt jums padės dažniausiai keleivių užduodami klausimai.

Dyzelinių automobilių draudimas tam tikrose Hamburgo zonose

​Siekdamas kovoti su aplinkos tarša, Vokietijos Federalinis administracinis teismas priėmė sprendimą dėl dyzelinu varomų automobilių eismo apribojimų didžiuosiuose šalies miestuose. Hamburgas – pirmasis miestas, pradedantis vykdyti dyzelinių automobilių draudimą tam tikrose miesto zonose. Apribojimai taikomi dyzeliniams automobiliams, neatitinkantiems „Euro 6“ standarto.​​

Daugiau informacijos

​​​