WORLD TRAVEL AWARDS | Balsuokite už DFDS!

​​Visada smagu būti pastebėtam dėl savo darbų, todėl DFDS kompanija yra labai dėkinga už Europos keltų operatorių lyderės nominaciją World Travel Aword apdovanojimuose. 

Keturis metus iš eilės mes buvome apdovanoti auksu šioje nominacijoje, todėl ir šiais metais norime tęsti tradiciją. Bet mums reikia Jūsų pagalbos!

Jeigu Jūs norite padėti mums gauti šį apdovanojimą, apsilankykite World Travel Awards puslapyje ir balsuokite už DFDS. Kiekvienas balsas mums yra svarbus!


​​Štai, kiek daug šis apdovanojimas muMS reiškia...

 

Oskaro apdovanojimas kelionių industrijoje​

World Travel Award yra prestižinis apdovanojimas kelionių industrijoje. Faktas, jog mes buvome numinuoti, kaip geriausi pasaulio ir Europos keltų operatoriai penkis metus iš eilės, parodo mūsų pasišventimą savo keleiviams. 

Mes visada ieškome būdų, kaip išgirsti klientus, mes įtraukiame juos į savo paslaugų gerinimo procesą per socialinius tinklus ir visuomet geriname kelionės sąlygas mūsų laivuose.

Paprastai kalbant, mes žinome, kad Jūsų kelionė yra Jums svarbi, ir mes norime padaryti ją ypatinga kiekvieną kartą, kai Jūs plaukiate su mumis.​