​Oslo keltų terminalas (UII Ferry Terminal)​

Iš UII keltų terminalo Osle DFDS Seaways keltai plaukia į Kopenhagą.​
GPS koordinatės: 59.903774 N, 10.743700 E​.

​Atvykimas automobiliu

Atvykstantiems iš Mosseveieno arba iš šiaurės E6/E18 keliu: važiuokite keliu E6 „Oslo S“ (Oslo centro) kryptimi, kol pamatysite kelio ženklą su perkėlos simboliu ir pavadinimais „København“ ir „Fredrikshavn“. Šia kryptimi važiuokite toliau, kol pasieksite didelį eismo žiedą virš E6. Žiede laikykitės kairės ir važiuokite pagal perkėlos ženklus. Greitai pravažiuosite didelį rožinį pastatą, esantį  dešinėje priešais kitą eismo žiedą.

Automobiliais atvykstantys keleiviai, kurie turi iš anksto apmokėtus bilietus, gali važiuoti tiesiai virš žiedo link ženklų „bil innsjekk“ (automobilių registracija) į „København“ (Kopenhagą).

Keleiviai, kurie automobilį palieka Osle arba neturi iš anksto apmokėto bilieto į keltą, turi sukti dešinėn link didelio grūdų bokšto (elevatoriaus). Kitą ženklą, rodantį jums kelią  iki terminalo pastato, pamatysite už maždaug 150 metrų.  Ant terminalo sienos yra ir „DFDS Seaways“, ir „Stena Line“ logotipai.

Atvykstantiems iš Drammensveieno keliu E18: važiuokite keliu  E18 link „Oslo S“ (Oslo centro), pro „Color line“ terminalą – „Hjortneskaia“, tada pravažiuokite pro tunelį  „Festningstunnellen“. Laikykitės dešinės ir pasukite pagal perkėlos ženklą. Pravažiavę tunelį, laikykitės kairės ir tunelio pabaigoje esančioje sankryžoje pasukite į kairę link „Vippetangen“.

Atvykimas į uostą autobusu 

Iš / į Centrinės stoties, Oslo centro ir Vippetangeno: Iš Oslo centro į Vippetangeną važiuokite autobusu Nr. 60 – „Vippetangen“ maršrutu. Autobusas sustoja greta „Jernbanetorvets Apotek“ – Centrinės stoties vaistinės, priešais įėjimą į prekybos centrą „Byporten“ . Autobusai išvyksta maždaug kas 20 minučių ir galutinę  stotelę „Vippetangen“ (arba „Fiskehallen“) pasiekia maždaug per 5 minutes.

Autobusas Nr. 60 iš Vippetangeno į Oslą grįžta maždaug kas 20 minučių. Jis išvyksta praėjus maždaug 15 minučių po jūsų kelto prisišvartavimo, suteikdamas jums marias laiko.

Atvykimas į uostą traukiniu

Norvegijos sostinė Oslas geležinkeliu puikiai sujungta su svarbiausiais Norvegijos ir visos Skandinavijos miestais. Oslo uostas yra netoli miesto centro.

Jei nuspręsite nueiti iki terminalo pėsčiomis, Karl Johan gatvėje pasukite kairėn ir eikite link didelio rožinio pastato „Havnelageret“. Maždaug už 150 metrų kirskite kelią E18, pasinaudodami vienu iš pėsčiųjų tiltų. Nuo tilto matysite mūsų keleivinį keltą ir ženklus „Gangvei til fergene“ („Pėsčiųjų kelias link laivų“).

Jeigu esate Akerbrygge rajone, eikite pajūrio keliu, vedančiu link didelės tvirtovės. Abiem atvejais nueisite per 15 – 20 minučių. ​

Atvykimas taksi

Vietinius taksi galima užsisakyti paskambinus vienu iš šių numerių: 
• + 47 023 23 – „Oslo Taxi“ 
• + 47 080 00 – „Norges Taxi“​