​​Informacija keleiviams

Šioje dalyje rasite nuorodas į dažniausiai keleivių užduodamus klausimus, patarimus besiruošiantiems į kelionę, kontaktus bei kitą naudingą informaciją. ​

Tvarkaraščiai

Paspaudę ant nuorodos, rasite visus DFDS Seaways keltų tvarkaraščius. 

​Transporto priemonės

Prieš užsakydami bilietą internetu, įsitikinkite, jog jūsų transporto priemonė atitinka keleivinio transporto apibūdinimą ir išmatavimus. Atkreipkite dėmesį, jog nekeleiviniam transportui bilietus turėtumėte pirkti krovinių pervežimo skyriuje.​

Keltų terminalai

Informaciniame skyrelyje apie keltų terminalus rasite išsamią informaciją apie terminalus į/iš kurių vykstate. Čia nurodyti adresai, koordinatės, uostų reikalavimai ir kita naudinga informacija. 

Specialūs, dėmesio reikalaujantys ženklai, kabinami automobilyje

​Jeigu keliaujate su automobiliu ir ekipaže turite specialių poreikių turinčių keleivių, mūsų komanda pasiruošusi jums padėti. Tereikia savo automobilį matomoje vietoje paženklinti specialaus dėmesio reikalaujančiu ženklu. Šį ženklą galite gauti registracijos į keltą metu. 


Informacija neįgaliesiems

Jeigu turite judėjimo ar kitą negalią, šioje skiltyje rasite visą informaciją susijusią su neįgaliųjų transportavimu keltais.

​​Kontaktai

Jeigu norite susisiekti su DFDS keltų linjų operatoriais, skambinkite arba rašykite mums. Paspauskite ant nuorodos ir atsidariusiame lange pasirinkite savo kelionės kryptį.

DUK

Jeigu naršydami mūsų tinklalapyje neradote ieškomos informacijos, galbūt jums padės dažniausiai keleivių užduodami klausimai.