DFDS – PIRMAUJANTIS KELTŲ OPERATORIUS PASAULYJE IR EUROPOJE

Džiaugiamės galėdami pasidalinti su jumis puikia žinia ir pranešti, kad Pasaulio kelionių apdovanojimuose laimėjome 2018 metų Pirmaujančio keltų operatoriaus apdovanojimą! Didžiuojamės galėdami atsiimti šį apdovanojimą jau aštuntus metus iš eilės. Šis įvertinimas rodo, kad gebame patenkinti aukštus, šiuolaikinių keliautojų lūkesčius. Taip pat malonu, kad esame pripažinti Pirmaujančiu keltų operatoriumi Europoje nuo 2012 iki 2018 metų!

Visi šie apdovanojimai, tai mūsų pastangų, rūpintis klientų aptarnavimo paslaugomis, įvertinimas. Siekiant tobulinti klientų aptarnavimo ir paslaugų keltuose kokybę mums labai svarbu išgirsti jūsų atsiliepimus ir grįžtamąjį ryšį, todėl labai vertiname bendravimą su klientais keltuose, telefonu ir socialiniuose tinkluose.

Paprastai pasakius, mes suprantame jūsų kelionės svarbą ir stengiamės, kad kiekvieną kartą plaukiant su mūsų keltais galėtumėte džiaugtis geriausia kelionės patirtimi. Jūsų nuomonė mums labai svarbi, todėl kviečiame bendrauti ir dalintis atsiliepimais mūsų socialinių tinklų paskyrose. Visa tai tam, kad galėtumėme dar labiau patobulinti savo paslaugų kokybę ir suteikti jums geriausia keliavimo jūra patirtį.

Paklausėme savo griežčiausių kritikų, kodėl, jų manymu, turėtume laimėti. Jų nuomonę sužinosite peržiūrėję mūsų vaizdo įrašą.​

​​


​​​​​​ MES APDOVANOTI!

Esame Pirmaujantis keltų operatorius Europoje 2012-2018 ir Pirmaujantis keltų operatorius Pasaulyje 2011-2018!​

Awards​​​​​​​​