​DFDS - PASAULIO KELTŲ OPERATORIŲ LYDERĖ​

DFDS, kaip Pirmaujanti keltų operatorė pasaulyje, apdovanojama jau septintus metus iš eilės! "World Travel Awards" – tai lyg “Oskarai” kelionių industrijoje. Už keltų operatorius balsuojama viešai, tuo pačiu balsuoja ir kelionių specialistai. Šie apdovanojimai atspindi DFDS pasišventimą klientams, todėl nuolat siekiama tobulinti įmonės paslaugas, pasitelkiant klientų atsiliepimus iš viso pasaulio, bendraujant su klientais socialiniuose tinkluose bei gerinant paslaugų kokybę visuose keleiviniuose DFDS laivuose, kurie kursuoja Lamanšo sąsiauryje, Šiaurės bei Baltijos jūrose. 

Mes žinome, kad jūsų kelionė yra jums svarbi, ir mes siekiame, kad kiekvieną kartą, kai jūs plauksite su mumis, ji būtų ypatinga.

Taigi, keliaukite su DFDS ir sužinokite, kodėl mes esame Pirmaujanti keltų operatorė pasaulyje ir Europoje. Pažiūrėję trumpą filmuką su mūsų pačių mažiausių, bet tuo pačiu ir sąžiningiausių kritikų komentarais, sužinosite, kodėl jie mano, kad DFDS yra "The World's Leading Ferry Operator 2017".​​