​Kopenhagos keltų terminalas


Kopenhagos keltų terminalas, skirtas persikėlimui jūra į Norvegiją, yra į šiaurės rytus nuo miesto centro, prie pat pagrindinio eismo žiedo O2.​

​​Keleivių išlaipinimo vieta
Priešais DFDS Seaways terminalo pastatą šiam tikslui skirta viena laisva eismo juosta. Statyti automobilių neleidžiama, galima tiktai išlaipinti keleivius.

Atvykimas  į terminalą

Iš pietų: važiuokite Kalvebod Brygge ir Niels Juels Gade gatvėmis. Toliau važiuokite tiesiai Kongens Nytorv gatve, išvažiuokite į Bredgade gatvę, o po to  - į Grønningen gatvę. Pasukite dešinėn į Folke Bernadottes alėją (prieš pat Østerbro geležinkelio stotį) ir važiuokite tiesiai Kalkbrænderihavnsgade gatve tol, kol prie  Dampfærgevej pasuksite dešinėn.
Iš šiaurės: vykstant automobiliu iš šiaurės nesunku rasti mūsų naująjį terminalą. Važiuokite tiesiai Lyngbyvejen gatve ir pasukite dešinėn ties Jagtvej. Tada Strandboulevarden gatve važiuokite tiesiai maždaug 700m, pasukite kairėn į Århusgade ir važiuokite apie 300 m. Pasukite dešinėn į Kalkbrænderihavnsgade gatvę ir važiuokite tiesiai, kol turėsite pasukti kairėn prie Dampfærgevej. Terminalas įsikūręs Søndre Frihavn – važiuokite eismo žiedu O2 – (Kalkbrænderihavnsgade).
Keleivinių ir krovininių automobilių išvykimas: stebėkite kelio ženklus prie įėjimo į registracijos zoną ir informaciją eismo juostose.  Atvykimas: stebėkite žalią ir raudoną muitinės ženklus. Ženklai nurodo kryptis į miesto centrą, žiedinį kelią O2 ir Rødby – Odense greitkelius.​

Atvykimas autobusu

DFDS Seaways siūlo maršrutinio autobuso 20 E paslaugas  (keltų keleiviams kelionė autobusu nemokama). Autobusas išvyksta nuo terminalo į miesto centrą (Kongens Nytorv). Kelionė trunka apie 12 min. 
Rytą: DFDS terminalas – Østerporto stotis – Nørreporto stotis. 
Po pietų : Nørreporto stotis – Østerporto stotis – DFDS  terminalas. 
Įprastomis valandomis pagal 20E tvarkaraštį. Autobuso stotelė Nørreporto stotyje yra ten pat, kur ir 6-ojo maršruto autobuso stotelė, abiejose stoties pusėse. Netoli Gothers gade, Nørreporto stotyje galima persėsti į kitus autobusus, metro ir taukinį. 

Viešojo miesto autobuso maršrutas Nr. 26
Autobusas dažnai vyksta iš miesto centro ir į jį. Daugiau informacijos apie abi anksčiau minėtas paslaugas rasite interneto svetainėje: www.rejseplanen.dk  ​

Kopenhagos traukinių maršrutai

​Keltų terminalas yra maždaug už 10 min. kelio pėsčiomis nuo „Nordhavn“ geležinkelio stoties.  Ši stotis aptarnauja traukinius, vykstančius į galutines stotis visoje  Danijoje, Švedijoje ir kitose šalyse. Daugiau informacijos apie konkrečius maršrutus ir kainas rasite apsilankę interneto svetainėje: www.dsb.dk.

Atvykimas į uostą taksi

Atvykus: prieš „DFDS Seaways“ terminalo pastatą atvykstantiems taksi skirtos dvi eismo juostos. 
Išvykstant: prieš „DFDS Seaways“ terminalo pastatą yra taksi automobiliams skirta eismo juosta.​